-
Posts
410 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kuna66
-
Gdzie są wszystkie miłosierne cioteczki? Halo! Lucek potrzebuje domu! Nikt się nie zainteresuje?
-
Kali to młody i pełen energii lablador. Został przywieziony do schroniska w Radlinie przez Straż Miejską. Ponieważ w schronisku jest olbrzymie przepełnienie ( przez wakacje :shake:) pies trafił tymczasowo do hotelu "Tara". Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy. kontakt pod numerem telefonu: 695 647 043 [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5404/hpim0648.jpg[/IMG]
-
Lucek wypiękniał, ucho się zagoiło. Niestety nikt nie chce adoptować kocurka, a ja nie mogę go trzymać (czekają kolejne potrzebujące zwierzaki). Jeśli nie znajdzie domu z bólem serca będę go musiała przekazać schronisku w Radlinie.
-
Kilka dni temu znaleźliśmy małego kociaka błąkającego się przy ruchliwej ulicy. Wyglądał paskudnie- prawa strona maleńkiego ciałka usiana bliznami, wiszący kawałek ucha, opuszczona powieka. Prawdopodobnie zaatakował go pies, lub inny kot. Co było robić? Nie mógł zostać bez opieki. Weterynarz opatrzył zwierzaka, usunął część ucha, dał leki. Lucyfer ( tak ma roboczo na imię) jest młodziutkim kocurkiem. Jest bardzo ruchliwy, psotny i ciekawy świata. Czeka na swojego nowego pana/ panią w hotelu "Tara". Mały oficjalnie jest pod opieką schroniska, warunkiem jest podpisanie umowy adopcyjnej. Czy ktoś zaopiekuje się kociakiem, który już tak duzo przeszedł? Mały w dniu znalezienia: [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1897/hpim0278w.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/7857/hpim0279.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5414/hpim0289.jpg[/IMG] I po zabiegu: [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1628/hpim0290.jpg[/IMG]
-
Pyza ma już dom, jej matka na zawsze zostaje w Dt !Radlin/Jarocin
kuna66 replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
Pani zachwycona Polą, często przychodzi ją odwiedzic mimo ze mała nadal jest do niej nieufna. Czekamy na sterylkę i mam nadzieję że adopcja dojdzie do skutku. A tu Pyza :D [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/883/pyza.jpg[/IMG] -
Pyza ma już dom, jej matka na zawsze zostaje w Dt !Radlin/Jarocin
kuna66 replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
Jest szansa na nowy dom dla Poli. Trzymajcie kciuki, bo babka podobno wspaniała. -
Egon z Radlina szuka domu. Nie doczekał... za TM
kuna66 replied to kuna66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cieżko Egonowi jakiekolwiek zdjęcie zrobić. Kręci się naokrągło. -
Schorowany, stary Baca ze schroniska w Radlinie prosi o dom.
kuna66 replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
[quote name='judita']piękny psiaczek!!! popołudniu/wieczorem porobie mu ogłoszenia. a czy jest mozliwość, żeby wyjść z Bacą na spacer i tam porobić mu zdjęcia? im ładniejsze zdjęcia tym większa szansa na zainteresowanie aha i jak się baca zachowuje w stosunku do ludzi i do zwierząt?[/QUOTE] Dziękuję judita. Tylko proszę nie rób na handlowych( jak allegro) Nie widziałam zeby Baca był agresywny do ludzi lub zwierząt. Postaram się o nowe zdjęcia staruszka. -
Schorowany, stary Baca ze schroniska w Radlinie prosi o dom.
kuna66 replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
podnosze... -
Egon z Radlina szuka domu. Nie doczekał... za TM
kuna66 replied to kuna66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogłoszenia oczywiście można robić- ale nie allegro- prezes nie pozwala umieszczać psów na stronach handlowych. Zdjęcia niedługo mam nadzieję będą. Zeberka4 zaproś ludzi, ja nie mam pojęcia kto tutaj mógłby się zainteresować Egoniskiem. -
Egon z Radlina szuka domu. Nie doczekał... za TM
kuna66 replied to kuna66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnoszę....:-( -
Pyza ma już dom, jej matka na zawsze zostaje w Dt !Radlin/Jarocin
kuna66 replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
Szukamy jeszcze domku dla Poli.... ktoś chętny adoptować to cudeńko? -
Pyza ma już dom, jej matka na zawsze zostaje w Dt !Radlin/Jarocin
kuna66 replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']A napisz chociaz,w jakim miescie ten domek..??? Czy z Dogo...???[/QUOTE] Pyza zamieszkała w Jarocinie. Moja matka zaprosiła swoją znajomą z córką i obie zakochały się w Pyzie. Decyzja o adopcji małej trochę trwała, ponieważ panie nie miały jeszcze psa, ale obiecałyśmy im pomoc w razie kłopotów. Jak na razie Pyzie brakuje chyba tylko ptasiego mleka:lol:. Ma dosłownie wszystko o czym pies moze sobie marzyć. -
Pyza ma już dom, jej matka na zawsze zostaje w Dt !Radlin/Jarocin
kuna66 replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
Chcę powiedzieć, że Pyza znalazła dom!!!!! Pola nadal szuka domu, ale jeszcze trochę czasu potrwa zanim będzie psychicznie gotowa do adopcji. :D -
Rysa ze swoją nową panią :p [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7528/hpim8952.jpg[/IMG]
-
Uwaga, uwaga!!!!!! Ogłaszam wszem i wobec, że Rysa ma dom! Zadzwoniła do nas pani przekierowana przez prezes TOZ-u. Dzień wcześniej zmarł jej ze starości piesek, który również był przybłędą. Kobietka nie chciała czekać tylko dać dom kolejnej bidzie. Trafiło na Rysę. Zostaje w Jarocinie w nowym domu :D
-
Muszę was poprosić o pilne rozgłaszanie Rysy. W hotelu zaczyna robić się ciasno, bo przychodzą nowe psiaki, a Rysa jest już zdrowa i powinna znaleźć swój dom. Sprawa jest bardzo pilna!!!!
-
Pyza ma już dom, jej matka na zawsze zostaje w Dt !Radlin/Jarocin
kuna66 replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
komu te dwie piękne suczynki, komu? -
Zrobiłam Rysie już kilka ogłoszeń, ale możesz pomóc. Proszę tylko nie umieszczaj na stronach handlowych- tak prosiła prezes schroniska. Majest w Jarocinie w hotelu. Z dowozem niestety nie ma możliwości, ja nie mam samochodu, a schroniskowy ledwo jeździ. Możesz podać mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i telefon
-
dokładnie....strasznie cicho
-
Na jakich psich portalach oprócz cafeznimal i mój pupil można jeszcze ją ogłosić?
-
[quote name='Niebieska713']Gdy Rysa wypieknieje,to dopiero wtedy beda wojny o nia sie toczyc...:shake:[/QUOTE] Już wypiękniała;) i rośnie jak na drożdżach: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/19/hpim8507kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7121/hpim8511kopia.jpg[/IMG]
-
Egon z Radlina szuka domu. Nie doczekał... za TM
kuna66 replied to kuna66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ick']Piękny Egon i wesoły ...super psiak !!! A to taki malutki ...banerek Egonka dziękuję ick, oby tylko jeszcze domek się znalazł:-( -
podnoszę.... nikt nie chce Rysy?