Jump to content
Dogomania

dorka1977

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About dorka1977

 • Rank
  Member
 • Birthday 11/04/1977

Converted

 • Location
  Działdowo
 1. mój Pomponek też stary a siły ma sporo oj sporo! harce się go trzymają że oooo! ale to dobrze,znak że jest zdrowy.Na spacerach albo na działce jak biega z moimi pozostałymi psiakami można powiedzieć że w porównaniu do niego to wcale nie jest w tyle.Energia go rozpiera.Tylko teraz jak mi synek zachorował to nasze spacery są krótsze nie takie jak zawsze :( tak to całymi prawie dniami siedzieliśmy na działce.....więc moi kochani adoptujcie psiaki ze schroniska! nieważne ile mają one lat! każde z nich potrzebuje ciepła i miłości bez względu na wiek ! Starszym dajcie swoje serce na ostatnie lata ......Pamiętajcie, że wy też kiedyś będziecie starzy i czy wtedy was też ktoś wyżuci ?albo powie po co mi stary człowiek? nie mam czasu sie nim zajmować! Pomyślcie o tym i adoptujcie psinkę i pokochajcie ją tak jak ona was pokocha a nawet mocniej :)
 2. Piękne ma oczy.Ma w sobie to coś.Smutek i ogromną nadzieje!
 3. Witamy po długiej nieobecności.Wysłałam Neczce nowe fotki Pomponiastego mam nadzieję że niedługo wklei.Pomponiasty się już całkiem zaklimatyzował,rozrabia,czasem nawet pokaże ząbki :) ależ on jest uparty...Niedługo znów się odezwiemy.Pozdrawiamy.
 4. Napiszcie jak Pompon znalazł się w schronisku?
 5. Pomponek dobrze reaguje na imię,dlatego wychodzi na spacery bez smyczy :lol:chociaż na wszelki wypadek mam ją przy sobie.Słucha komend i nie oddala się.Być może bierze przykład z Psotki i Timonka.Zauważyłam,że nie lubi rowerzystów,złapał nawet chłopca za nogawkę.Myślę,że mu to minie,bo gdy go wołam to zawraca.Może ktoś taki mu zrobił krzywdę i to zapamiętał,ale tego się raczej juz nie dowiemy.
 6. ten biały pudelek to chłopiec.Wabi sie Timi,jest chory i ma padaczkę.To takie nasze maleństwo,ma 8 lat.Drugi piesek na zdjęciu ten mały w kuchni to Psotka.Sunia.ma ok 3 lat,została znaleziona w rowie 2 lata temu.Dostaje zastrzyki antykoncepcyjne.Ten duży piesek na spacerze to ich koleżanka,z którą się bawią.Pozdrawiam....;)
 7. Witam,witam.Dziękuję za ciepłe przyjęcie ;)Zdjęcia wysłałam już Neczce , na pewno niedługo się tu pojawią.Zrobiłam je dziś, ale będę co jakiś czas dosyłać nowe.:lol:Pozdrawiam..Pa....
×