Witam wszystkich serdecznie:)
Nie było mnie dwa dni i nie dosć ze przeoczyłam urodzinki Mejsi to zapomniałam, ze Yokula moja kochana w niedzielę skończyła 9 miesięcy:):)
Fotki będą jutro, gdyż jutro idziemy na ogolenie uszek:)
Mam pytanko czy Wasze yorkasy jedzą tylko suchego royalka czy cosik jeszcze???
Moja do tej pory jadłą tylko suche ale od czasu jak cos mnie podkusiło i zaczęłam jej mieszać z innym jedzonkiem i suche olewa:( cwaniara jedna