[quote name='ladyyork']Nie nie mają, już dwóm osobom odmówiłam, bo miałąm wrażenie że chcą do psełdohodowli:angryy:,a chodziło o Atenke. Zresztą nie chce by poszły do byle kogo ,chce by miały dobrze;)[/QUOTE]
I słusznie:) ja to wogóle sobie nie wyobrażam oddać takie słodziutkie maleństwa:):)