[quote name='Truska34']Cześć dziewczyny! Goście nieproszeni już poszli sobie? Wystraszyłaś nas trochę tymi pchłami. Ja byłam z Ivciem u weterynarza przed wczasami, czyli w lipcu. Chyba już czas, żeby czymś go spryskać, jak myślicie? Pozdrawiamy środowo.[/QUOTE]
Witam, goście nieproszeni sobie juz poszli, wet obejrzał młodą i podobno jest ok:) A jako, ze od dłuższego czasu sie podrapuje dostała jeszcze zastrzyk na uczulenie i czekamy na efekty:)
[quote name='dysia-u']Cześc Asiu:lol: lubisz nową dg? Mnie jakos brak do niej cierpliwośći :oops: Taki jakis chaos :angryy:[/QUOTE]
Cześć Ula, nie lubie nowego dogo, wejść sie nie da, wywala cały czas i jest cholernie nieczytelne. Ciekawe kto wymyślił te zmiany i w jakim celu, bo na pewno nie w celu ułatwienia nam kontaktu ze sobą:)
Człowiek już sie uzależnił a tu takie coś:(
Pozdrawiam