Cześć Ula:)jestem ale fotek nie widzę cos mi firma filtruje niektóre foty hihihi więc w domku sobie pooglądam:) coby pracować a nie po galeriach latać:)
A jak sie mikołajki udały, mówiłąś, ze byłaś grzeczniutka to pewnie wór prezentów znalazłaś hihihi
Mnie mikołaj przyniósł ciuszkowe prezenty :):)
Zanim dojade do domku to myśle, ze będzie wiecej fotek Mejsuni
pozdrawiam