[quote name='dysia-u']jakie menu szykujesz na takiego licznego sylwestra? Nasze chłopaki nie chodzą /jeszcze/na prywatki a za duzi juz sa żeby im przykazać iść spać więc już któryś rok siedzimy wszyscy razem w domu. Mm ma zawsze przygotowane petardy , szmpanik ...i jest fajnie.[/QUOTE]
Całe sylwestrowe menu sobie życzysz Ulus???
a wiec tak będzie bigosik, żurek z białą kiełbaską, piersi z kurczaczka z brzoskwiniami i sosem jogurtowym, grzanki z masłem czosnkowym i łososiem jak kto lubi, jajka faszerowane w majonezie, sałatki: gyros, pieczarkowa z jajkami i groszkiem, z kurczakiem wędzonym, i jeszcze jakaś ale nie wiem jaka:), sledziki, wędlinka, kurczaka kawałki pieczone
I pękniemy jak to wszystko zjemy:)
AAA jeszcze ciasta:):)
zmykam do kuchni, później zajrzę:)
A u nas pochmurno i czarno, śniegu nie widać ale to może i lepiej, łatwiej sie jeździ autkiem:)