Ja myślę że narazie jest zbędny :) . Póóźniej jak będziesz chciała to kupisz ale teraz tymbardziej jak lato idzie to nie ma po co :) .
Z namiotem będziesz na początek miała problem ze składaniem ,wiem to po sobie i innych osobach :p . Ale dojdziesz do wprawy ,na pierwszyy raz możesz kogoś poprosić na wystawie o pomoc :)
posty skaczą :(