-
Posts
4612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WeronikaM
-
zrób dużo zdjęć !!! ;)
-
dziękujemy :buzi: już edytowałam :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
............
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://www.imagic.pl/files/18004/DSC_3887.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files/18004/DSC_3888.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files/18004/DSC_3889.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files/18004/DSC_3901.JPG[/IMG] to ja :diabloti: [IMG]http://www.imagic.pl/files/18004/DSC_3893.JPG[/IMG] .........................
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://www.imagic.pl/files/18004/DSC_3875.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files/18004/DSC_3877.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files/18004/DSC_3883.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files/18004/DSC_3884.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files/18004/DSC_3885.JPG[/IMG] ..................
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
zaraz zaraz :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
super :) narób dużo fot !!! :loveu:
-
wieczorem wstawie zdjęcia koni :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
bedzie jeszcze do końca ;)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
magda25 dawaj zdjęcia :)
-
Chantell super !!! :multi: mądra Augie :loveu: mały, dotykowy tablet :) HP pavilion tx 1000 ram 2 GB dysk twardy 140 GB 12 cali rysik, pilot :loveu: [url]http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-HP-Pavilion-tx1000.9572.0.html[/url] ---- dziś mi się nudziło i przeglądałam naszą galerie od pierwszej strony i wypisywałam gdzie jakie fotki :) narazie doszłam do 125 stronki :) 1 zdjęcia diany 2 diana zdjęcia & 2 filmiki 3 diana&miza 4 diana -zdjęcia 5 fotki diany 6 ( 8 urodziny ) 7 diana domowe zdjęcia 9 diana & kwiatki 11 fotki diany 15 fotki diany 16 fotki diany 18 pt. "w trawie" 19 pt. "tarzanko" 20 mokra diana 21 diana&ja 22 pierwszy dzień Tekili w domu 24 diana nad zalewem, Tekilka, nasze zbiory 25 diana przeróbki 26 mizia 27 diana&mizia&tekila 28 tekila 29 zawody jeździeckie&diana w domu 30 diana domowe fotki 31 tekila domowo 32 tekila aportowanie 33 tekila aportowanie cd 34 tekkila cd 35 diana&mizia 36 mizia domowo&diana 37 diana&mizia 40 ogródkowe fotki diany 41 domowe fotki diany & balkonowe mizi 43 diana&mizia w ogrodzie 44 diana w ogrodzie cd 45 spacerek z bloomem + balkonowe 46 tekila spacerek 47 tekisia cd. 49 telisia aportuje 50 tekila 54 diana&bloom 57 pierwsze zimowe fotki ( 14 X 2009) 58 domowe portrety diany 62 pierwsze zdjęcie Lexa 63 lex w domu 64 mizia & lex 67 filmika diana sztuczki 68 filmik , mizia 69 lex 72 diana po sterylce 73 portret lexa 74 diana&bloom 75 diana&bloom cd. 77 fotki diany ze spacerku 78 diana + fotki krajobrazowe 79 diana 80 diana w czarnej chustce 82 fotki diany "pletwa zamiast ogona" 86 diana&mizia 87 diana 88 diana cd. 92 spacer diany w nowych szelkach 93 spacer cd. 94 zdecia diany + gif od wiki4 95 portret Lexa 96 zdjecia Lexa&mizia na dachu 98 diana&bloom 99 diana&bloom cd 101 diana&nowe id 107 dian&bloom 109 diana w rózowej chustce 111 diana w nowej obrozy (zóltej) 112 diana cd. 113 diana cd. 116 diana&mizia - zimowe fotki 117 diana&mizia cd. 119 zdjecia + kartka swiateczna 120 Mizia 123 fotki diany 124 diana cd. 125 fotki Lexa
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
zaba - super obróżki :)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
WeronikaM replied to betty_labrador's topic in Galeria
ale piękne rysunki :loveu: -
[QUOTE][IMG]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Aza-dom/DSC_7536.jpg[/IMG][/QUOTE] super :loveu:
-
[quote name='deer_1987']tylko ze trzeba miec miejsce na dysku a tego nie mamy jak mamy ok 150 tys zdjec..[/QUOTE] ale dużo !!! [quote name='RCookie']Zawsze można zgrać na płytki lub ew. wymienny dysk :cool3:. Też bym się RAWami pobawiła, ale aktualnie nie mam jak :shake:.[/QUOTE] :) ;) [quote name='przeszlus']Ale super dalmatyńczyk :p Będę was odwiedzał częsciej ;) pięknie [url]http://img442.imageshack.us/img442/6315/02323042010.jpg[/url] Zapraszamy do nas[/QUOTE] dzieki, zapraszmu i zaraz Cie odwiedzimy [quote name='Chantell']ja też bym popstrykała rawy, ale mam ten sam problem. Laptop nie wytrzymuje przeładowania xD dopiero jak się złoży nowy sprzęt, to poszalajeję xD[/QUOTE] :) [quote name='Shel']To ja będę inna i powiem, że mam za mało pojemną kartę w aparacie:diabloti: Zdjęcia zgrywam na płytki, na dwie zawsze, ale i tak trzymam wszystko na kompie i muli jak nie wiem :evil_lol:[/QUOTE] ostatnio widziałam niezłą promocję - 4 GB za 33zł [quote name='Chantell']haha to też swoją drogą. Ja też większość miałam na komputerze, ale jakoś wolę laptopa... i teraz już laptek na zgonie jest xDD[/QUOTE] móje się jeszcze trzyma , bo półroczny ;) [quote name='debova47909']Święta prawda. Lepiej wydać połowę tego, co przeznaczamy na lustro i kupić porządnego kompakta. Zwłaszcza, że jak już się kupuje lustrzanke to warto też zainwestować w lampę i jakoeś dodatkowe szkła. Ale w końcu nie o tym jest wątek ;) Się przywitać zapomniałam i tak od razu się mądruję -WSTYD! Więc, przywituję się :) Sunia jest przeboska! Ślicznotka i tak mądrze jej z oczy patrzy :) Proszę ją ode mnie porządnie wytarmosić. Pozdrawiam[/QUOTE] cześć :hand: tez tak uważam :) i dzięki :loveu: [quote name='Agniecha93']ja jak kupiłam lustro to zrobiłam 3 na auto i resztę już robiłam na manualu :D[/QUOTE] nieźle ;) [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Moja przyjaciółka kupiła sobie lustro już dość dawno i cały czas na auto działa. Wielka szkoda bo ma dobry sprzęt ale nie czuje potrzeby rozgryzienia go. Jak ja dorwę ten aparat to się nim bawię i bawię. Nawet proponowałam jej ze pokażę jej chociażby podstawy ale nie chciała. [B]Nie powiem jej tego ale uważam że zdecydowanie lepiej by zrobiła jakby kupiła sobie dobry zwykły cyfrowy niż to lustro.[/B] Ja swoje uwielbiam, zabawa nim mi sprawia wielką radość i choć nie jest zbyt dobre to i tak jest moim cacuszkiem :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] masz rację ;) [quote name='Daga & Maks']ja nie rozumiem ludzi którzy robią zdjęcia cały czas na auto. Przecież najlepsza zabawa jest przy kombinowaniu z ustawieniami :)[/QUOTE] dużo lepsza ;) _______________________ dzięki wszystkim :buzi: może później będa zdjęcia koników :) nie są zbyt dobre, bo musiałam robić zdjęcia między szczebelkami ogrodzenia, więc kadr jest do d... :roll:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Niufciak'][url]http://img88.imageshack.us/img88/9851/02923042010.jpg[/url] piękne są te fotki:loveu: Powiec mi ile fotek na 10 wyjdzie ci nieładnych/nieostrych itp..?[/QUOTE] wiesz, nie moge Ci powiedzieć tak po prostu ile na ile, to jest zależne od pogody, obiektu itd. np. jak robie zdjęcia wieczorem (ciemno bardzo) to wychodzi około 2-3 na 10 jak biegnący pies w dzień, kiedy świeci dobrze slońce (nie za mocno) to nawet 7-9 na 10 jak biegnący pies, a na dworze pochmurno/nie ma słońca to 4-5/10 jak portret w mieszkaniu, z lampą, to tak ok. 8-9/10 ale to tylko liczby :roll: to nie jest dokładne :) [QUOTE]Zastanawiam sie czy robienie fot lustrzanką jest takie trudne jak mówią..[/QUOTE] PO PROSTU - dla chcącego nic trudnego :lol: focenie lustrzanką najtrudniejsze jest jak zaczynasz manual :) ja na początku najczęściej używałam różnych auto i S (automatyka z preselekcją czasu) późnej tylko M i tak jest do teraz :) na początku było ciężko, ale jakoś dotrwałam i teraz nie mam z tym problemów :) (a poza tym na M są dużo lepsze fotki :multi: ) wiele osób kupuje sobie lustro i przez całe życie foci na auto :roll:. Wg mnie to bez sensu wydać tyle kasy bez sensu :roll:. Dla takich są cyfrówki :evil_lol:. Ale jak kręci Cię fotografia, masz na to czas, tzn. masz czas rozwijać się, zdobywać w tym zakresie umiejętności to nie czekaj, tylko jak to się mówi "bierz za broń" :lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Kaja10014'] Super super :evil_lol:[/QUOTE] no to wstaw super fotki :)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
WeronikaM replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC02377.jpg[/url] świetne :loveu: -
[quote name='Infortune.']RAWy sa o wieele lepsze od JPGów :diabloti: :loveu:[/QUOTE] takkk :loveu: niestety dopiero od 2 tyg. pstrykam RAWy:eviltong:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
on jest świetny !!! :)
-
co za ziewww :)' słodka Milka :loveu:
-
super te szelki :)
-
[quote name='deer_1987']No tez wlasnie dzis narobilam sobie zapasow :D moze nie wszystkie z plazy pokaze ale cala karte 2gb zdjec przywiozlam :D Foce na jpg ale najwiekszy rozmiar :)[/QUOTE] na od 2 tygodni foce na raw :razz::razz: [quote name='Daga & Maks'][url]http://img442.imageshack.us/img442/6315/02323042010.jpg[/url] jak z plakatu wygląda [url]http://img188.imageshack.us/img188/1213/03923042010.jpg[/url] gdyby tak chmur sięgnąć :)[/QUOTE] hehe , dzięki :loveu: [quote name='Infortune.']Świetne te zdjęcia :loveu: Diana ma prześliczny kolor oczu :mdleje: [URL]http://img249.imageshack.us/img249/9620/03523042010.jpg[/URL] To mi się bardzo podoba! :loveu: A tak przy okazji, jaki masz balans bieli? Manualny?[/QUOTE] manualny, 0 [quote name='sunshine'][url]http://img249.imageshack.us/img249/9620/03523042010.jpg[/url] Jakie śliczne te zdjęcie :D Chciała bym żeby mi ktoś Shirce probił porządnym aparatem zdjęcia, żebym mogła je wywołać sobie bo telefonem to kanał:([/QUOTE] jeszcze kiedyś sobie kupisz :cool3: PS: ja 5 zdjęć wywołałam od listopada 2008 :lol: ----------[B] JPEGInterchangeFormat [/B] w exifie co znaczy ? to jest 2 od dołu ??? :???:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with: