[quote name='Truska34']O! I Cocuś u nas dzisiaj był:multi:. My już od dawna, bez pukania do Was zaglądamy, ale od dzisiaj legalnie;). Smuciliśmy się razem z Wami, jak z brzusiem było nie tak....
Dziękujemy za odwiedzinki i zapraszamy częściej, bo masa zdjęć będzie z przeszłości najpierw. A dziś stuknął nam 11 miesiąc, tzn Ivowi. Stary chłop z niego:evil_lol:[/QUOTE]
Juz bylismy i zdj widzielismy :loveu:
Z Iva to mlody facet z mojego Coco to stary byk :evil_lol:
[quote name='*kleo*']Jutro też? Która uczelnia taka łaskawa, ja już jutro na 8:00 będę pędzić na ćwiczenia :placz:[/QUOTE]
Nasze Szczecińskie uczelnie takie laskawe ;)
Dziekujemy z odwiedziny :loveu: