Czesc dziewczyny :) pisze z pracy, jak nie bedzie ruchu to Was poodowiedzam :eviltong:
[quote name='papillonek']ajć po prostu piękny :D ile w tej chwili ma ????[COLOR=darkorchid]Zapraszam do galerii papillonka.Link:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190090-Papillon-Papillonka/page2[/URL] Komentarze mile widziane ;)
[/COLOR][/QUOTE]
W tej chwili ma 9,5 roku ;) zaraz Was odwiedzimy :)