[quote name='Aga&Dakar']Witam wlascicielke galerii i jej pieski oraz wszystkich tu obecnych. Forum czytam od kilku miesiecy ale dopiero dzisiaj sie zalogowalam. Bardzo fajne macie te galerie. Mam jednak problem i przepraszam, ze zwracam sie z tym, bo wiem i widzialam dziesiatki razy na forum ten temat. Jednak jak cos potrzeba to jak kamien w wode... Szukam juz od dwoch godz i nie wiem jak wstawia sie zdjecia, gdybyscie mogly mi pomoc to bede wdzieczna. Pozdrawiam Agnieszka i Dakar.[/QUOTE]
Witamy :)
Moze zaloz galerie swojemu pieskowi :loveu: napisz tam cos na jego temat i wstaw zdjecie, tu instrukcja: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176667-zdjecia[/url] ;)
Sorry Daria ze tak u Ciebie :)