Jump to content
Dogomania

Nati28

Members
  • Posts

    3754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nati28

  1. Witamy sie pieknie :loveu: Fajna ta nowa kolezanka Arwenki:lol:
  2. [quote name='tofikyork']Cześć Dorotko:) Przeczytałam właśnie historię Jukenka i chciałam ci powiedzieć że wiem co czujesz ok 2 lat temu miałam prześliczną sunię rasy jamnik, która wabiła sie Kajtusia i jej brata Reksia były to naprawdę kochane pieski. Spędzały razem każdą chwilę bawiły się razem, kopały wspólnie dziury, biegały razem az miło było poatrzeć. Strasznie je kochałam... Ale pewnego dnia zdażyło się tak że kiedy poszłam do sklepu Reksio wybiegł za mną na ulicę...Zginął na mioch oczach..:-(:-(Przyniosłam go na rękach do domu cała zapłakana i pochowałam go w ogródku. Od śmierci Reksia Kajtunia bardzo się zmieniła. Była strasznie smutna nie chciała się bawić zmienjszył jej się apetyt tylko siedziała na schodach tak jakby nieobecna...Rok po śmierci Reksia Kajtunia zachorowała na raka..Miała bardzo dużego guza na brzuchu i bardzo się męczyła..nie mogłam na to patrzeć. Weterynarz powiedział,że najlepszym wyjściem byłoby uspanie jej ale powiedział że decyzja nalezy do mnie..Uwież mi że to była jedna z najtrudniejszych decyzji w miom życiu ale postanowiłam ją uspać.. Do końca byłam z nią w gabineci weterynarza i kiedy już zasypiała położyła mi pyszczek na ręce a potem zasnęła już na zawsze...:-(:-( Ale w moim życiu pojawił się Tofficzek. Zabawny kochany piesek którego bardzo kacham:loveu:[/quote] Jak przecztalam Twoja historie to az lzy mi polecialy :-( Ale dobrze ze masz teraz Toficzka :loveu: Przepraszam Dorota ze pisze to w Twojej galerii ;)
  3. [quote name='tofikyork']No bo tobie chodzi o takie coś co się polewa na szyje??:p Dziękujemy:loveu:[/quote] Dokladnie, tam na kark;)
  4. Pixi jak slodko spi :loveu:
  5. Coco tez teraz jest nim "zrobiony" ;) Pozdrowienia dla was!
  6. Witamy popoludniowo :lol: Piekne fotki, a pieski jak ladnie sie prezentuja:loveu:
  7. Kenzo leniuch jest zabojczy :evil_lol::loveu:
  8. [quote name='JOYka']Witamy się dzisiaj leniwie:loveu: Kenzo ma takie magiczne spojrzenie na aparat po czym rzuca się na mnie i koniec pstrykania:lol: Znajdę póżniej zdjęcie z TYM spojrzeniem :evil_lol: i wrzucę je do galerii :bluepaw:[/quote] Ok to czekamy :evil_lol::evil_lol: Jak dam rade to pozniej wrzuce zdjecia z kapieli ;)
  9. Super fotki, mokry Kenzo - cudo :loveu:
  10. My tez sie witamy weekendowo i pozdrawiamy :lol:
  11. [quote name='eve86']Witamy witamy weekendowo i słonecznie! Na ostatniej fotce Coco jakiś taki troszke zły chyba że znowy fotografowany...:evil_lol: Fotki piękne jak zawsze ale pierwsza to normalnie na widokówkę się nadaje... Oj masz kobieto talent :loveu: Pozdrowionka :)[/quote] Witamy sie serdecznie :lol: Coco bardzo nie lubi byc fotografowany i zawsze szczeka na mnie jak tylko sie zblizam z aparatem :evil_lol:
  12. Piekny ten Twoj skarb :loveu:
  13. Wygrzebalam jakies fotki to wstawiam ;) [IMG]http://images38.fotosik.pl/176/347e1875336abc3fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/176/c8c4a647fb88f028med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/181/7aa558d975ac7131med.jpg[/IMG]
  14. Pixi - elegancko :loveu:
  15. My napewno bedziemy czesciej wpadac, ale przydaloby sie wiecej fotek :lol::loveu:
  16. czesc dziewczyny :lol::loveu: U nas nie ma dzisiaj slonca :shake:
  17. Witamy nowego szkraba :multi::loveu::loveu:
  18. Witamy wszystkich odwiedzajacych :multi::loveu:
  19. Witamy, dawno nas tutaj nie bylo :oops: Piekny Twoj Fuks :loveu::loveu:
  20. Witamy! Milego wypoczywania zyczymy :lol::loveu:
  21. Nati28

    Aksa i Tofi

    Witamy sie pieknie z rana :lol:
  22. Nowe fotki - pieknie :loveu::loveu:
  23. My juz z rana wietrzymy :lol:
  24. Milego wypoczynku zyczymy! :lol: Czekamy na powrot i zdjecia, bedziem zagladac i wietrzyc galerie :loveu:
  25. Witamy serdecznie piekna Vikunie :loveu:
×
×
  • Create New...