Jump to content
Dogomania

ihabe

Members
  • Posts

    6192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ihabe

  1. Śmiesznota taka;-)) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6118.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6119.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6120.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6122.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6128.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6112.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6114.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6115.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6116.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6117.jpg[/IMG]
  3. Kropeczka, nasza urocza dziewczynka, cudna..... [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6107.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6108.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6109.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6110.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6111.jpg[/IMG]
  4. wrzesień iwona213 NIE syla NIE eski 10 Ketunia bico 10 majuska 20 ala 30 agiza 30 baldek2 30 certusowa20 domi NIE brysio 20 zdwrdwd NIE agata51 10 kasia 10 iza 30 agnieszka 10 Teresa Borcz NIE 3x NIE zakonna 15 kmurdz oto lista osób które wpłaciły we wrześniu mamy na koncie 11,39 zł Wczoraj dzwoniła Pani Asia z hoteliku, kończy się karma, musimy szybciutko zamówić Burajkowi nową + kilka puszeczek bo bardzo mu smakują razem z suchą karmą no i mamy do zapłacenia październik;-( Potrzebujemy więc około 400 zł BAZAREK!!!!!!!!! Czy Gliwicka skarpeta mogłaby jakoś wspomóc staruszka? ps SYLA nasza kochana dzwoniła i na razie musi wstrzymać swoją deklarację, czasami tak bywa, mam nadzieję, ze wszyscy to zrozumieją;-)
  5. Dzień dobry Maciusiu;-)) Jak sie psina czuje w taki deszczowy poranek?
  6. Szukamy domku najwspanialszego na świecie dla cudnego Maćka;-)))))))
  7. dałam ogłoszenie na Facebooka też;-((( Maluchu proszę odnajdź się!!
  8. Kochana psinka, taki mały cudny miś...
  9. no zabierz mnie do domu..... ;-) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6101.jpg[/IMG] A to malutka Kreseczka, jego koleżanka, pamiętacie to maleństwo? [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6108.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6088.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6092.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6093.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6095.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6097.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6079.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6080.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6084.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6086.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6087.jpg[/IMG]
  12. Maciuś na zdjęciach wyglada ślicznie ale jakbyście zobaczyły go z bliska i poczuły jego cmoknięcie na swojej twarzy to byście się wszystkie biły o Maćka;-) Jego spojrzenie pozostawia magiczny ślad w sercu. Ja nie śpię od soboty, od naszego spotkania;-) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6071.jpg[/IMG] Dla tego uśmiechu można umrzeć;-) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6072.jpg[/IMG] uwielbia jak sie go drapie po grzbieciku niczym terierka;-)) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6074.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6077.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Toga/IMG_6078.jpg[/IMG] Uwielbiam go!!!!!
  13. Następny cud!!! To tak cudownie czytac takie wieści o psiakach, które były prawie bez szans;-( Cudowne wieści!!!
  14. Lolciu, ciotka ihabe tak żadko Cię odwiedza;-( Przepraszam kochana bestyjko, ale sercem i myślami jestem cały czas przy Tobie ślicznoto;-))
  15. ja dołożę małą cegiełkę miesięczną 5 zł, nie mam już więcej. Taki biedak;-(((((
  16. ależ cudne wiadomości, wspaniale się to czyta;-)
  17. rozliczenie w kwocie 209,64 zł zostało przelane na konto Julii.
  18. Teosiu, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia;-))))
  19. oto allegro dla mojego Maćka. Gdybym nie miała tak bojowej sfory w liczbie 4 psiaki to już dawno byłby u nas;-(((( [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1233208923[/URL]
  20. Bardzo malutko mamy pieniążków. Ja mogę tylko 10 zł, bo właśnie Kubus znalazł domek. Ale co z resztą? Moge też przesłać jakieś fanty na bazarek. Śliczny Czarnuzek ale ten jego kumpel to tez moje serce skradł;-(
  21. Bardzo się cieszę, ze Kubus znalazł domek :-)))))
  22. Maciusiu kochany, serduszko moje, nie trać nadziei słodziaku .....
  23. we wrześniu nasz Burajek ma na razie 121,39 zł wpłaciły cioteczki: bico, majuska, agata51,iza,agnieszka103 i zakonna Burajek sie przypomina;-)!!!!
×
×
  • Create New...