-
Posts
6192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ihabe
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
A co z Silesią TV? Ostatnio bardzo szybko zareagowali z SOS na los tej maleńkiej suni pobitej na ulicy!!! Czy ktoś ma kontakty do TV Silesia? -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
ihabe replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Laima'][B]ihabe[/B], możesz dać link do tego allegro? dziękuję[/QUOTE] już zrobione: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=828390093[/URL] -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
ihabe replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Uprzejmie proszę [B]Komisję Parówkową[/B] o ustosunkowanie się do zawartości [COLOR=Blue]postu # 192[/COLOR]. Moim zdaniem parówiość nie jest ewidentna we wszystkich przypadkach...[/QUOTE] Draka wg mnie jest przepiekna ale nie jest parówką, jak juz to Oławska lub Krakowska Sucha Wika to raczej Martadela, nie parówka ;-) -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
ihabe replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'][B]Ihabe[/B] - na Orzeszka Merdzika na pewno możesz dać namiary na Majuskę, są tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174253-Bonusek-mA-odziak-z-przechlapanAE-przeszA-oA-ciAE-potrzebny-domek[/url] w pierwszym poście na dole[/QUOTE] no to juz robię allegro -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzień dobry Misiaczku Grizzli! Co u Ciebie? Jak się czujemy!!! -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
dałam info na bezdomnepsy.pl, niech cały świat się dowie o tym;-( Czuję się jakbym dostała obuchem w głowę;-( -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
ihabe replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
na kogo namiary do ogłoszeń dla Merdzika? Zwolniło mi się full wypasione allegro, więc szybko podmienię, Merdzik nie może zostac tam długo, jest taki słodki:-(:-( -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz trafiłam na watek, Bajeczko, proszę dawaj mi znać o takich wątakach bo ja nie zawsze znajduje to co trezba. Biedna sunia, wyć się chce. właściwie to dzień mam z głowy, ból taki w klatce piersiowej, że chce ją rozerwać:-(:-(:-(:-( Bajka co mogę zrobić, jak pomóc? Trzeba gdzieś podjechać? Coś zrobić? daj znać. Nie potrafię już nawet oddychać:-(:-( -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
ihabe replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']ach, czyżbym została sama z tymi wszystkimi parówami?[/QUOTE] nigdy w życiu kochana, jeśli moge pomóc to dawajcie mi info na PW albo mailem na [email][email protected][/email] z dogo różnie bywa;-) Prosze i prosze mojego mężusia, żeby mi parówki podlinkowął a tu cisza, ciągle coś ważniejszego ma na głowie a ja nie potrafie tergo zrobić;-( -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
ihabe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']wiem Tereniu :p:p no to teraz mam to czarno na białym :razz: [B][CENTER]"mówią, że jeżeli uratowałeś chociaż jedno istnienie to warto było się urodzić"[/CENTER][/B] [CENTER][/CENTER][/QUOTE] Twój duch i Twoje serce przepełnione miłością , Marysiu, były cały czas obecne na tym wątku :D Tak bardzo się cieszę, że Cudna jest już bezpieczna i zaczyna nowe życie. Ale dla nas nie ma odpoczynku.... kolejak jest coraz większa , staruszki, szczeniaki, paróweczki.... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
ihabe replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ależ one są słodkie!!! ;-) No to rozsyłam;-) buziaki Halbinko i całe stadko;-) -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
ihabe replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']zaraz obfocę maluchy... wypatrujcie fotek...[/QUOTE] czekamy kochana;-) -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
ihabe replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy'] A takich wetów jak pan Janusz to ze świecą szukać:loveu:chylę czoło...[/QUOTE] Tylko dlaczego jest ich tak niewielu? W każdym mieście kilku takich Panów Januszów by się przydało :-) Dziekuję Panie Januszu za danie nam i naszym dzieciom wiary w pomoc lekarską!! -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oczywiście, że nie i Bubu i ciotki juz na to nie pozwolą aby tam wrócił, ale potrzebują pomocy!!!!! -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
ihabe replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co powiedzieć, zabrakło mi słów, po prostu zaniemówiłam jak to zobaczyłam!!!!! Serce wali mi jal młot pneumatyczny, czy człowiek jest zdolny aby coś takiego zrobić tak bezbronnej maleńkiej istocie? Maleństwo musi żyć zobaczycie, będzie żył!!!! -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
ihabe replied to red's topic in Już w nowym domu
Na chwile obecną na stałe nie mogę się zadeklarować ale wspomogę jak tylko będę mogła jednorazowymi. Czy już zbieramy? Serce mi stanęło jak ich zobaczyłam, to takie nieludzkie ale tak prawdziwe, że aż wyć się chce ;-( -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
ihabe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Iwonko , mam nadzieję że takie wątki dają Ci wiarę, że to co robimy ma sens i że warto, na prawde warto tutaj trwac i poświęcać swój czas.[/QUOTE] Oczywiście moja kochana Marysiu, przecież wiesz, że nawet jeśli mam zły dzień to i tak Was nigdy nie opuszczę :* -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ihabe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czy zaczynamy już Bilonika ogłaszać? Jakiś cudny tekst nam by się przydał :-) -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już sie wyspałam i wpadam do Misiaczka :-) -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
juz idę spać ale popatrzyłam jeszcze w te jego smutne oczy na pierwszej stronie i łzy same pociekły jak ulewa. Patrzę w nie i wyobrażam sobie co ten psiak musiał przeżyć i jak bardzo jest mu teraz potrzebny cz lowiek, który juz nigdy nikomu nie pozwoli go skrzywdzić, Człowiek, który mocno go przytuli i bedzie zawsze przy nim, gdy bedzie potrzebowął pomocy, Takich smutnych oczu jescze nie widziałam;-( -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to jutro robię allegro i takie tam...... -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ihabe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja już wysłałam swoją dolę dla Bilonika ;-) -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niedzwiadku takie ciotki to skarb, to wygrana w lotka!!!! Ale ja juz padam kochaniutki..... do jutra....... -
na Świat patrzę sercem, a Ty? Piękny niewidomy Beri czeka :( Zabrze.
ihabe replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Madre słowa Tereniu, oj mądre!!!! Dziekuję , że przybyłaś na watek