Jump to content
Dogomania

ihabe

Members
  • Posts

    6192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ihabe

  1. A co z Silesią TV? Ostatnio bardzo szybko zareagowali z SOS na los tej maleńkiej suni pobitej na ulicy!!! Czy ktoś ma kontakty do TV Silesia?
  2. [quote name='Laima'][B]ihabe[/B], możesz dać link do tego allegro? dziękuję[/QUOTE] już zrobione: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=828390093[/URL]
  3. [quote name='Florentynka']Uprzejmie proszę [B]Komisję Parówkową[/B] o ustosunkowanie się do zawartości [COLOR=Blue]postu # 192[/COLOR]. Moim zdaniem parówiość nie jest ewidentna we wszystkich przypadkach...[/QUOTE] Draka wg mnie jest przepiekna ale nie jest parówką, jak juz to Oławska lub Krakowska Sucha Wika to raczej Martadela, nie parówka ;-)
  4. [quote name='Florentynka'][B]Ihabe[/B] - na Orzeszka Merdzika na pewno możesz dać namiary na Majuskę, są tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174253-Bonusek-mA-odziak-z-przechlapanAE-przeszA-oA-ciAE-potrzebny-domek[/url] w pierwszym poście na dole[/QUOTE] no to juz robię allegro
  5. Dzień dobry Misiaczku Grizzli! Co u Ciebie? Jak się czujemy!!!
  6. dałam info na bezdomnepsy.pl, niech cały świat się dowie o tym;-( Czuję się jakbym dostała obuchem w głowę;-(
  7. na kogo namiary do ogłoszeń dla Merdzika? Zwolniło mi się full wypasione allegro, więc szybko podmienię, Merdzik nie może zostac tam długo, jest taki słodki:-(:-(
  8. Dopiero teraz trafiłam na watek, Bajeczko, proszę dawaj mi znać o takich wątakach bo ja nie zawsze znajduje to co trezba. Biedna sunia, wyć się chce. właściwie to dzień mam z głowy, ból taki w klatce piersiowej, że chce ją rozerwać:-(:-(:-(:-( Bajka co mogę zrobić, jak pomóc? Trzeba gdzieś podjechać? Coś zrobić? daj znać. Nie potrafię już nawet oddychać:-(:-(
  9. [quote name='Florentynka']ach, czyżbym została sama z tymi wszystkimi parówami?[/QUOTE] nigdy w życiu kochana, jeśli moge pomóc to dawajcie mi info na PW albo mailem na [email][email protected][/email] z dogo różnie bywa;-) Prosze i prosze mojego mężusia, żeby mi parówki podlinkowął a tu cisza, ciągle coś ważniejszego ma na głowie a ja nie potrafie tergo zrobić;-(
  10. [quote name='marysia55']wiem Tereniu :p:p no to teraz mam to czarno na białym :razz: [B][CENTER]"mówią, że jeżeli uratowałeś chociaż jedno istnienie to warto było się urodzić"[/CENTER][/B] [CENTER][/CENTER][/QUOTE] Twój duch i Twoje serce przepełnione miłością , Marysiu, były cały czas obecne na tym wątku :D Tak bardzo się cieszę, że Cudna jest już bezpieczna i zaczyna nowe życie. Ale dla nas nie ma odpoczynku.... kolejak jest coraz większa , staruszki, szczeniaki, paróweczki....
  11. Ależ one są słodkie!!! ;-) No to rozsyłam;-) buziaki Halbinko i całe stadko;-)
  12. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174220-Bazarek-rA-A-noA-ci-Plecaki-maskotki-piA-rniki-dla-PrAE-guska-do-28-11-09-22-00?p=13554548#post13554548[/URL] Zapraszam na bazarek dla Pręgusia :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='halbina']zaraz obfocę maluchy... wypatrujcie fotek...[/QUOTE] czekamy kochana;-)
  14. [quote name='Energy'] A takich wetów jak pan Janusz to ze świecą szukać:loveu:chylę czoło...[/QUOTE] Tylko dlaczego jest ich tak niewielu? W każdym mieście kilku takich Panów Januszów by się przydało :-) Dziekuję Panie Januszu za danie nam i naszym dzieciom wiary w pomoc lekarską!!
  15. oczywiście, że nie i Bubu i ciotki juz na to nie pozwolą aby tam wrócił, ale potrzebują pomocy!!!!!
  16. Nie wiem co powiedzieć, zabrakło mi słów, po prostu zaniemówiłam jak to zobaczyłam!!!!! Serce wali mi jal młot pneumatyczny, czy człowiek jest zdolny aby coś takiego zrobić tak bezbronnej maleńkiej istocie? Maleństwo musi żyć zobaczycie, będzie żył!!!!
  17. Na chwile obecną na stałe nie mogę się zadeklarować ale wspomogę jak tylko będę mogła jednorazowymi. Czy już zbieramy? Serce mi stanęło jak ich zobaczyłam, to takie nieludzkie ale tak prawdziwe, że aż wyć się chce ;-(
  18. [quote name='marysia55']Iwonko , mam nadzieję że takie wątki dają Ci wiarę, że to co robimy ma sens i że warto, na prawde warto tutaj trwac i poświęcać swój czas.[/QUOTE] Oczywiście moja kochana Marysiu, przecież wiesz, że nawet jeśli mam zły dzień to i tak Was nigdy nie opuszczę :*
  19. Czy zaczynamy już Bilonika ogłaszać? Jakiś cudny tekst nam by się przydał :-)
  20. Już sie wyspałam i wpadam do Misiaczka :-)
  21. juz idę spać ale popatrzyłam jeszcze w te jego smutne oczy na pierwszej stronie i łzy same pociekły jak ulewa. Patrzę w nie i wyobrażam sobie co ten psiak musiał przeżyć i jak bardzo jest mu teraz potrzebny cz lowiek, który juz nigdy nikomu nie pozwoli go skrzywdzić, Człowiek, który mocno go przytuli i bedzie zawsze przy nim, gdy bedzie potrzebowął pomocy, Takich smutnych oczu jescze nie widziałam;-(
  22. no to jutro robię allegro i takie tam......
  23. Ja już wysłałam swoją dolę dla Bilonika ;-)
  24. Niedzwiadku takie ciotki to skarb, to wygrana w lotka!!!! Ale ja juz padam kochaniutki..... do jutra.......
  25. Madre słowa Tereniu, oj mądre!!!! Dziekuję , że przybyłaś na watek
×
×
  • Create New...