-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Bela - piękna, młoda ruda w typie belga - pojechała do super domu!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a musi być wykąpana? -
już pisałam ze Agnieszka 103 chyba, wydaje mi sie ze to ona z nimi sie kontaktowała i pytała czy cos zadeklarują.
-
ketunia a napisałaś do tych osób które zalegają z wpłatą?
-
no i nie wezme, nikt nie chce/moze jechać z nim codziennie do weta, nie dziwie sie, każdy zabiegany a jakby miał dostawać kroplówki to to nie jest 5 minut, ja wrcam do domu po 17 a wet ma do 17 nie mialabym jak z nim isć:( nie mam tez nikogo kto zabrałby go ze schronu jutro i mi przywiózł. szkoda ze tak wyszło :(
-
Ja raczej moge być takim awaryjnym DT dla niego, nie ma mnie całe dnie w domu, sam by nie był ale nie mialby ktoś iść z nim codziennie do weta dlatego na Dt biore koty i dorosłe psy a we wakacje moge szczeniaki czy chore. czy mój wet da rade? Kota 3miesięcznego z pp miałam i wyleczył to az taki zły chyba nie jest.... na wszystkie dziesiątki zwierzaków z ktorymi do niego chodze tylko szczura nie uratował... :(
-
dziekuje bardzo :)
-
w Jędrzejewie koło czarnkowa jest foxterier( BR43) jest od niedawna, samiec, wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony, przyjazny do ludz, lubi pozaczepiac inne psy wiec lepiej dom bez zwierząt. Kontakt: 691 995 888 [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e27e6830c4179904.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/243/e27e6830c4179904med.jpg[/IMG][/URL]
-
ale nawet jakby był pod najelpsza opieka w jakimś DT to i tak ma małe sznase na przeżycie, nie oszukujmy sie-to smiertelna choroba, nie tylko psy w schroonach na nią umierają, ostatnio do nas przychodzila kobieta z malym yokriem, w nocy podawała mu nawet kroplówki, leki a i tak psiaczek umarł :( psiak miał super dom, znam tą kobiete, ma kilka psow i bardzo o nie dba i mimo opieki i milości zmarł:(
-
Celinka - osamotnina paróweczka znowu szczęśliwa, ma domek!!!
ana666 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
nie liczyłabym na tą kobieta z Wawy, dwa razy tak czekalam, raz dwa miesiące, raz ponad3 i psy i tak nie trafiły do tych domów bo ludzie nie zadzwonili ;( teraz też czekam, psiak i tak jest w DT bo nie wierze w ten DS na tyle zeby psiak w schronie czekal 3-4 miesące, kontakt mam z ta Panią, zobaczymy co wyjdzie a Celince i jej przyjaciolom życze wszystkiego najlepszego i wspanialych domków. -
i co u chłopaka?
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
ja jakis to psiak? Pewnie z Waszego schronu ale nie kojarze go... -
w pierwszym poscie odjelam te 32, 12 za ogłoszenia i wyszło mi ze w skarbonce u goni kuba ma 247.83, zgadza sie Goniu? [QUOTE=ketunia;13800402 [B][COLOR=red]Darunia_Puma 10 zł ( X ) 15 zł ( XI )[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Wirtualna adopcja 40 zł ( X, XI[/COLOR] )[/B] [/QUOTE] ketunia czy napisalaś do Darunia_Puma ze nie zaplacila za grudzień? A z tym wirtualnym opiekunem chyba Agnieszka103 ma kontakt. Czy powiadomiłaś ich czy ja mam to zrobić? od lutego siostra Ketuni bedzie wplacać 200zl czyli trzeba poszukać deklaracji, inaczej ciągle bedziemy na minusie no jedynie ze domek sie znajdzie...
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Mirka piekna tylko ludzie sa ślepi... :/ -
widzialam wszystkie nasze psiaki i mają bardzo dobrze, nie ma wolontariuszy bo pracownicy tak dbaja o te psy ze wolontariusze nie miali co robic i zrezygnowali z wolontariatu. na spacery psy nie sa zabierane ale sa wypuszczane na ogromny wybieg. w ogole schron super prowadzony, psy są naprawde kochane a pracownice z taką miłoscia o nich opowiadały ze miło na sercu sie mi zrobiło, ja bym tam wszystkie nasze psy przeniosla... założyłam watek schronu poszukajcie na forum wielkopolskie. rapiego mozna oglaszać, ogłoszenia w ogóle są potrzebe bo mało kto tam zagląda, tylko trzeba dowiedzieć sie jaki on ma numer bo psy tam mają numery a nie imiona, moge tam zadzwonić i spytać o numer.
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
jak nie jest piękna??? Pewnie ze jest nawet super piękna, już nas tu Laro nie wprowadzaj w bład :)