Czołem Dziewczynki!!!
Choć chlapa i deszcz na dworze u Nas w domku słonecznie i wesoło :loveu: Sybilka cudownie grzeczna. Dzisiaj zostawała na troszkę sama w domu,bo my organizowaliśmy przeprowadzkę. Obawiałam się,że zobaczy nas z torbami będzie się martwić,że znowu ją ktoś zostawia. A tymczasem grzecznie leżała na posłaniu i gryzła kosteczkę :p.
Poza tym jestemw szoku jeśli chodzi o akceptację innych psów. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Obojętne czy to pies,suka czy szczenię. Bawia się wyśmienicie. Chodzimy nad Wisłe, gdzie zawsze trafimy na koleżanki lub kolegów :-D Mamy już swoje ulubione miejsca.
Ściskamy Was gorąco i pozdrawiamy z miasta pierników.