[quote name='ageralion']Mam! :)
To sa dwa artykuly o Dobrej Szczecinskiej, wraz z wizualizacjami
[url]http://www.mmszczecin.pl/398899/2012/1/5/nowe-schronisko-dla-zwierzat-wstepny-koszt---mln-zl-wizualizacje?category=news[/url]
[url]http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120105/SZCZECIN/363488090[/url]
A tutaj artykul o przenosinach naszego z wojska polskiego
[url]http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,11026346,Al__Wojska_Polskiego__powstanie_osiedle__zniknie_schronisko_.html[/url][/QUOTE]
To czyli w Szczecinie i okolicy będą 2 schroniska?