[quote name='anastacia']Wybacz [B]kamilqax95x[/B] nie wiedziałam, że zrobiłaś jej wątek, szukałam tylko na zachodniopomorskim... [/quote]
a co tam ;) tutaj większy tłum :eviltong:
[quote name='anastacia']
fakt sama też widziałam tą zieloną maź, ciekawa jestem co to?? [/quote]
o ile pamiętam to katar ale coś od niedawna moja pamięć szwankuje
[quote name='anastacia']
Nie wiedziałam, że jest po sterylce, powinni to zmienić na stronce schroniska z której skopiowałam info.[/quote]
wiesz to tak jest bo ka jest pies na DZIŚ trafiłem" to jest ze niema a po 14 dniach to samo przechodzi na psy do adopcji więc czasami zapominają to zmienić....
[quote name='anastacia']
bannerek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1170/ast-ka-google-page-rankingegowana-potrzebny-dt-ds-szczecin-144814/"][IMG]http://i31.tinypic.com/2u5atrk.jpg[/IMG][/URL][/quote]
o super :p