[quote name='Soema'] wiesz coś nowego o nim?[/quote]
ageralion już więcej ci nie powie oprócz tego ze to chłopak, ma jakiegoś "Tłuszczaka" na głowie, jest na obserwacji, DAJE ŁAPĘ I SIADA :loveu:
wieku nawet w schronisku nie wiedzą ale ostatnio był taki doktor co się zajmuje tymi psami i nie wiem co powiedział bo musiałam już iść :placz:
ale wiem ze dzwonił do właścicieli