Jump to content
Dogomania

papryka

Members
  • Posts

    1732
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by papryka

  1. Gwiazdka od ok godziny już w drodze do swojego domku, na całą swoją rodznę (przyjechało 6 osób: Państwo, ich syn z żoną z 2jką dzieci) Gwiazduchna zareagowała bardzo pozytywnie, od razu witała się ze wszystkim rozdając przytulachy:) było nas trochę osób (ok 11 w sumie;) ale Gwiazdeczce nie przeszkadzało to absolutnie:) biegała swobodnie z naszymi psiakami poznając swoją nową rodzinę. Ludzie super - to moja opinia ale myślę, że dziewczyn będzie podobna, obiecane mamy zdjęcia Gwiazdki wieczorem z nowego domku. Jest duuuuża szansa by Pan przyjechał do nas w odwiedziny z Gwiazduchną w niedługim czasie, bardzo mu się u nas spodobało i nawiązał nić porozumienia z moim TZ:) Na Gwiazdkę zareagowali: "superowa jest":)) adresatka przypięta - Nutusia nawet ze sobą przywiozłą adresatkę. W samochodzie Państwo mieli ulubione ciacha Gwiazdki, myślę, że będzie miała jak w raju:) Niżej zdjęcia - lekki bałagan na nich, Nutusia pewnie będzie miała lepsze fotki i wstawi w niedługim czasie.
  2. Pozdrawiamy z Pianulą:) w zal fv z antybiotykiem Pianki - ditrivet 8,00 zł, enrobioflox to lek Krabika.
  3. Popcorn póki co musi troszkę jeszcze wytrzymać w tym kołnierzu, widać niezadowolenie na pyszczku że musi to nosić... Ale jeszcze parę dni...:)
  4. Ewuniu w zal fv za antybiotyk Kraba - enrobioflox 50 tabl 80,00 zł; dziękujemy za wpłatę na konto. Krab ma się dobrze, biega, wścieka się z Lolą:) jutro postaramy się wrzucić nowe fotki Lordzika:) ps. Ditrivet na fv to lek Pianki - dla jasności:)
  5. chip i szczepienie - żaden problem, to jeśli Pianka wydobrzeje możemy ja zaczipować od razu, jeśli adopcja dojdzie do skutku to zaszczepimy raz jeszcze:)
  6. szelki też ma, to ja zapomniałam dopisać, adresówkę wypiszemy nówkę z nowym adresem i naszą starą też dostanie na w razie co!
  7. *************************************************************************************** Dziewczyny jakieś pomysły na wizytę pa w Niemczech dokładnie miejscowość Surwold? Rozmawiałam właśnie z Panią Beatą, która jest Polką na stałe mieszkającą w Niemczech i bardzo chce Piankę adoptować. O szczegółach napiszę Wam jutro, bo dziś padam na twarz, ale powiem tak - wrażenie bardzo pozytywne odniosłam :) Domek na horyzoncie:) cudnie:) Pianka jest mega wesoła:) nawet kolnierz jej nie drażni ani nie psuje humorku:) zadziwia mnie ten psiak:) 100% pozytywnej energiii:) Flo w razie co mamy wolne miejsce w boksie wew i zew jakby jakiś Radysiak jeszcze potrzebował
  8. Nutusiu pamiętac należy, że Krabik nie wszystkie psy toleruje i nie wiem czy rola kanapowca będzie mu odpowiadała:) on lubi powietrze, przestrzeń spokój, sam sobie dozuje kontakt z człowiekiem:)
  9. fv i zalacznik wyslane do fundacji
  10. Anulo dziękujemy za 40,00 zł podarowane naszym hotelowym pociechom:) :*
  11. Florentyno co do Pianki nawet nie to ze się rozeszły szwy tylko skóra się nie zrosła:( mięśnie ładnie tak a skóra niestety:( w zal fv za sterylkę Popcorn
  12. Biorąc pod uwagę, że jakoś udało się nawiązać nić porozumienia z Popcorn (Popcorn i ja:)) to jest duże prawdopodobieństwo, że w warunkach domowych + towarzysz pies Popcorn zaufa ludziom.
  13. Popcorn już po, jest ok, twarda z niej sztuka - trudno było ją unarkozić:) bezpieczna odpoczywa w ciepełku. mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie. Waży 18-19 kg, i cena zabiegu 300,00 zł, 160,00 finansowane przez Fundację KASTOR dzięki staraniom Florentyny.
  14. Dzwonił znów Pan - informował, że wszystko ma juz zakupione dla Gwiazdki - obroża, smycz, karma, ciastka, posłanie:) Facet dostał "fioła" na punkcie naszej STAR:)
  15. No więc tak, niestety przy zdejmowaniu szwów okazało się, że skóra się nie zasklepiła, Pianka jeszcze raz ma założone szwy i dodatkowo zabezpieczająco dostała antybiotyk, mięśnie ładnie się zrosły, kwestia skóry. Tak jak wcześniej pisaliśmy, wet mówił, że Pianka to bardzo ukrwiony psiak i to, że się skóra nie zasklepiła - taki psiak, uwarunkowanie genetyczne. Poza tym wet zapewnił, że jest wszystko ok, jednak trzeba było raz jeszcze zszyć... Czuje się dobrze, jest wesoła, mamy nadzieję, że wszystko ładnie się zagoi...
  16. Po raz drugi fundowac sobie lapankę Popcorn - nie stac nas;))
  17. Dzisiaj zdjęcie szwów Pianki, więc porobimy fotki kanapowe:)
  18. Sterylka Popcorn w środę g. 9:00, pzdr
×
×
  • Create New...