-
Posts
1732 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by papryka
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
papryka replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Będą, Nutusia robiła:) -
Gwiazdka od ok godziny już w drodze do swojego domku, na całą swoją rodznę (przyjechało 6 osób: Państwo, ich syn z żoną z 2jką dzieci) Gwiazduchna zareagowała bardzo pozytywnie, od razu witała się ze wszystkim rozdając przytulachy:) było nas trochę osób (ok 11 w sumie;) ale Gwiazdeczce nie przeszkadzało to absolutnie:) biegała swobodnie z naszymi psiakami poznając swoją nową rodzinę. Ludzie super - to moja opinia ale myślę, że dziewczyn będzie podobna, obiecane mamy zdjęcia Gwiazdki wieczorem z nowego domku. Jest duuuuża szansa by Pan przyjechał do nas w odwiedziny z Gwiazduchną w niedługim czasie, bardzo mu się u nas spodobało i nawiązał nić porozumienia z moim TZ:) Na Gwiazdkę zareagowali: "superowa jest":)) adresatka przypięta - Nutusia nawet ze sobą przywiozłą adresatkę. W samochodzie Państwo mieli ulubione ciacha Gwiazdki, myślę, że będzie miała jak w raju:) Niżej zdjęcia - lekki bałagan na nich, Nutusia pewnie będzie miała lepsze fotki i wstawi w niedługim czasie.
-
Pozdrawiamy z Pianulą:) w zal fv z antybiotykiem Pianki - ditrivet 8,00 zł, enrobioflox to lek Krabika.
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
papryka replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Popcorn póki co musi troszkę jeszcze wytrzymać w tym kołnierzu, widać niezadowolenie na pyszczku że musi to nosić... Ale jeszcze parę dni...:) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
papryka replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ewuniu w zal fv za antybiotyk Kraba - enrobioflox 50 tabl 80,00 zł; dziękujemy za wpłatę na konto. Krab ma się dobrze, biega, wścieka się z Lolą:) jutro postaramy się wrzucić nowe fotki Lordzika:) ps. Ditrivet na fv to lek Pianki - dla jasności:) -
chip i szczepienie - żaden problem, to jeśli Pianka wydobrzeje możemy ja zaczipować od razu, jeśli adopcja dojdzie do skutku to zaszczepimy raz jeszcze:)
-
*************************************************************************************** Dziewczyny jakieś pomysły na wizytę pa w Niemczech dokładnie miejscowość Surwold? Rozmawiałam właśnie z Panią Beatą, która jest Polką na stałe mieszkającą w Niemczech i bardzo chce Piankę adoptować. O szczegółach napiszę Wam jutro, bo dziś padam na twarz, ale powiem tak - wrażenie bardzo pozytywne odniosłam :) Domek na horyzoncie:) cudnie:) Pianka jest mega wesoła:) nawet kolnierz jej nie drażni ani nie psuje humorku:) zadziwia mnie ten psiak:) 100% pozytywnej energiii:) Flo w razie co mamy wolne miejsce w boksie wew i zew jakby jakiś Radysiak jeszcze potrzebował
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
papryka replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Nutusiu pamiętac należy, że Krabik nie wszystkie psy toleruje i nie wiem czy rola kanapowca będzie mu odpowiadała:) on lubi powietrze, przestrzeń spokój, sam sobie dozuje kontakt z człowiekiem:) -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
papryka replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
fv i zalacznik wyslane do fundacji -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
papryka replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
zaczęliśmy od dzisiaj kurację antybiotykową Krabika, jutro wrzucimy skan rachunku -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
papryka replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Florentyno co do Pianki nawet nie to ze się rozeszły szwy tylko skóra się nie zrosła:( mięśnie ładnie tak a skóra niestety:( w zal fv za sterylkę Popcorn -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
papryka replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Przykro... -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
papryka replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Biorąc pod uwagę, że jakoś udało się nawiązać nić porozumienia z Popcorn (Popcorn i ja:)) to jest duże prawdopodobieństwo, że w warunkach domowych + towarzysz pies Popcorn zaufa ludziom. -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
papryka replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Popcorn już po, jest ok, twarda z niej sztuka - trudno było ją unarkozić:) bezpieczna odpoczywa w ciepełku. mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie. Waży 18-19 kg, i cena zabiegu 300,00 zł, 160,00 finansowane przez Fundację KASTOR dzięki staraniom Florentyny. -
No więc tak, niestety przy zdejmowaniu szwów okazało się, że skóra się nie zasklepiła, Pianka jeszcze raz ma założone szwy i dodatkowo zabezpieczająco dostała antybiotyk, mięśnie ładnie się zrosły, kwestia skóry. Tak jak wcześniej pisaliśmy, wet mówił, że Pianka to bardzo ukrwiony psiak i to, że się skóra nie zasklepiła - taki psiak, uwarunkowanie genetyczne. Poza tym wet zapewnił, że jest wszystko ok, jednak trzeba było raz jeszcze zszyć... Czuje się dobrze, jest wesoła, mamy nadzieję, że wszystko ładnie się zagoi...
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
papryka replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Po raz drugi fundowac sobie lapankę Popcorn - nie stac nas;)) -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
papryka replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Sterylka Popcorn w środę g. 9:00, pzdr