-
Posts
4637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *kleo*
-
U nas też ślisko, też miałam kilka sytuacji dziś, że prawie walnęłam barana na śnieg, ale jakoś z tego wyszłam obronną ręką ;) Yokuli pasuje ta gumeczka zielona :p
-
Ja w tym czasie będę na Walentynkowej w Bydgoszczy :)
-
[quote name='Saskja']Słuchajcie, mam taki problem. Myślałam o szczepionce. Wielu właścicieli reproduktorów chce, aby zrobić suce test na herpes przed kryciem. Jeśli podam szczepionkę, to przecież test już potem zawsze wyjdzie pozytywnie, bo suka będzie miala przeciwciała tak, jakby przechorowała. Prawda?[/QUOTE] Zaraz jadę z moją suką do weta, więc zapytam przy okazji :)
-
Całe szczęście włos odrasta :p jednak w przypadku Gracji idzie to trochę opornie, więc jeżeli zajdzie to raczej na poród będzie zawinięta w papiloty, a większych psów ani szczeniaków nie mam, więc jeśli coś ją obedrze to tylko jej własne dzieci ;) A w ogóle to strasznie mi się podoba Fasti :p Amstaff był kiedyś moim marzeniem, ale niestety na razie nie mam warunków na dużego psa, więc może kiedyś... :cool3: a póki co muszą mi moje maluchy wystarczyć (jeszcze pinczerka mini na stanie) :p
-
[quote name='AmiX']Dzięki ża pocieszenie ;) Eti zadowolona i to bardzo :) obiecałam jej to ;) Ciężko jest się przełamać... patrzę na nią i widzę innego psa:lol: Ważne że Eti zadowolona :) mój mąż powiedział że dla niego to ona teraz wygląda super :):lol: Powiem wam że żałuje tylko dlatego że dla mnie York to piękny włos:loveu:.... i dużo pracy w niego włożyłam.... ale skoro pies zadowolony.... ważne że będzie jej wygodnie. Eti była ścinana na 2 razy bo fryzjerka nie miała sumienia ściąć jej takiego włosa:p..... ale ja się uparłam ;)[/QUOTE] Ja już też Gracji obiecywałam miliony razy, ale skończyło się na podcięciu płaszczyka do nadgarstka, na więcej nie było mnie stać :eviltong: i chyba nie będzie, nie wyobrażam jej sobie w krótkiej fryzurce, a jak sobie pomyślę o wąsach hodowanych z takim namaszczeniem to już w ogóle odpada :evil_lol:
-
U nas w zeszłym roku pod blokiem biegał wieczorami lis, ale ostatnio się nie pojawia :confused: Za to kiedyś wyjrzałam przez okno w kuchni i zobaczyłam stado hmmm... czegoś, a za nim faceta. Pierwsza moja myśl to "Po co temu chłopu tyle dużych psów w mieście?", ale jak się zbliżyli zobaczyłam, że to nie psy tylko chyba z 6-7 dzików, za nimi straż miejska, a dalej dzieciaki z komórkami :evil_lol: I to stosunkowo niedaleko od głównych ulic Olsztyna :evil_lol:
-
[URL]http://img19.imageshack.us/img19/5378/img8754i.jpg[/URL] nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się, że wygląda jak turysta :evil_lol:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
*kleo* replied to Princess_York's topic in Galeria
No to już niedługo i występy w młodzieży się zaczną ;) -
Te Pixulowe gacie tak się zlały z tłem, że ich w ogóle nie zauważyłam i aż się cofałam zobaczyć czemu dziewczyny o nich piszą :evil_lol:
-
Cześć Cocolinki :) A jakie zwierzątka tam u Was chodzą?
-
Ciekawe, czy ja się załapię na swoją 100-ną stronkę :eviltong: [quote name='tigrunia']No dwóch przydomków mieć nie można :eviltong: Jakoś się wykombinuje :cool3: Klaudia a myślisz, że ten pierwszy jeszcze może przejść? Dlaczego za 1 razem go nie przyznali?[/QUOTE] Nie wiem właściwie czemu, nie było tam na stronie dosłownie takiego samego. Może dlatego, że były 2 znaczące to samo tylko w innych językach? Nie znam się aż tak na tym, wiem że 2 takie same nie mogą być.
-
U mnie wszystkie psy raczej chodzą na smyczach, ale w czasie cieczki Tiny zawsze przyjdzie jakiś obcy, nie z naszego osiedla :roll:
-
To Ty zdolniacha jesteś :) Ja u siebie mam takich asów co równolegle ciągną zootechnikę i wetę (ten sam rok), nie mają zaległości, i nawet dobre oceny łapią. Chciałabym mieć aż tyle samozaparcia :)
-
U nas też był seks dzisiaj, zobaczymy czy coś z tego da :)
-
[quote name='Doti1986']Na pewno się będziecie dobrze bawić:) Aż troszkę mi żal że kończę te studia w tym roku:([/QUOTE] Zawsze można zacząć drugi fakultet :evil_lol:
-
Tina miała kiedyś takiego adoratora, który kilka dni pod klatką warował, przy każdej okazji wchodził na schody i czekał pod drzwiami, a czasem to nawet łaził za nami jak bez niej byliśmy. Ale i tak najlepszy motyw zrobił, jak moja mama jechała gdzieś i za autem poleciał :evil_lol: A wyglądał okrutnie, jak taki duży pies na krótkich nogach :eviltong:
-
A mój wet mówił o takiej która w 20 czy 22 bodajże :evil_lol:
-
Zobaczymy jak to na żywo wszystko będzie wyglądało, ale kumpela była tam kiedyś i mówiła, że bardzo ładnie :)
-
[quote name='jot11'][URL]http://img80.imageshack.us/img80/9002/p1030102edited.jpg[/URL] uważnie słucha :lol: Fajne ma włosy,długaśne :loveu: Na seks miała papiloty z tyłu? :evil_lol:[/QUOTE] Papiloty nie, w gumkę miała u góry związane. [quote name='Nati28'][URL]http://img265.imageshack.us/img265/9185/p1030103edited.jpg[/URL] ja nie wiem co oni tam robili ze ona ma taki tylek potargany :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No jak to co :evil_lol: A tak serio to nie wiem czemu to dupsko takie zwichrowane, jak oni tylko leżeli piętrowo i właściwie nikt by nie pomyślał że on ją kryje, dopiero jak się dotknęło :eviltong: [quote name='Pegaza']Wiecie co ale zobaczcie jak ten kot na nią luka hahah bo padne on tez z leksza zdziwiony tą doopą Gracji haha [URL]http://img265.imageshack.us/img265/9185/p1030103edited.jpg[/URL] i ten aniolek jest taki kochliwy az sie wierzyc nie chce hihi [URL]http://img222.imageshack.us/img222/8812/p1030100editedf.jpg[/URL] ona z min mi troche przypomina Liv;)[/QUOTE] Tak, ten aniołek przed południem tak zaczepiał sznaucera w salonie, że aż piszczał, szczekał i koniecznie chciała na stół wejść do niego ;) [quote name='Doti1986']Tinka wyszla jak taki batman:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gracja jak zawsze śliczna:)[/QUOTE] Tina z tymi swoimi uszami to całe życie jak ten batman :eviltong:
-
My mamy mieć tu [URL]http://www.lesne-wrota.pl/theme/index.htm[/URL] Tylko ostatnio jakieś komplikacje wyszły, że za mało osób idzie, więc nie wiem czy koniec końców też nie zostanie nam zorganizować coś na własną rękę. No ale może się ogarną ludziska i pójdą :p
-
Ja w zeszłym roku miałam fajnie ścięte, bo ogólnie były długie, ale u góry miałam na jeżyka i stawiałam na gumę :lol: ostatnio kusiło mnie, żeby znów tak obciąć, ale muszę trzymać do połowinek, żeby było co w kok upiąć ;)
-
Na razie nie powiem, bo może spróbuję zarejestrować na siebie (Ithildin jest na moją mamę) - tak na przyszłość ;) i nie chcę, żeby mi ktoś podebrał. Oczywiście nie mam na myśli Was, tylko jakąś przypadkową zbłąkaną duszę :eviltong: A teraz fotki. Zwykłe takie, ale są :p Gracja na swojej poduszce kuchennej, jak zwykle asystuje dziadkowi, który jej się psocił, więc uszy na niego skuliła :evil_lol: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8812/p1030100editedf.jpg[/IMG] W drodze do wodopoju [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2583/p1030101edited.jpg[/IMG] Intensywnie słucha co mama ma do powiedzenia [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9002/p1030102edited.jpg[/IMG] Rozkmina w przedpokoju - iść do kuchni czy się cofnąć? [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3096/p1030106edited.jpg[/IMG] I na koniec - potargany tyłek po powrocie z randki ;) I bohaterowie drugiego planu :evil_lol: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9185/p1030103edited.jpg[/IMG]
-
[URL]http://images38.fotosik.pl/241/c383f629ca3ba1c3med.jpg[/URL] i to się nazywa szczęśliwy pies, nie ma to jak drapkająca ręka panci :p