mamamuminka
Members-
Posts
1565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamamuminka
-
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
mamamuminka replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo przykra wiadomość :-(:-(:-(. Jedyne pocieszenie to że nie odszedł sam w zimnym schroniskowym boksie...... Te moje grosze proszę przeznaczyc w/g własnego uznania na innego potrzebującego pieska. -
Kochane Cioteczki Wiem,że macie bardzo dużo psich spraw na głowie,ale bez Waszej pomocy sunia zostanie jutro uśpiona.Pomóżcie!.Ponieważ jestem komputerowo niegramotna,nie wiem jak się robi linki,to podaję tytuł wątku " Suczka potrącona przez samochód-Łódź-pomoc pilnie potrzebna". Plisssssssss.
-
Naprawdę,to bardzo dziwne,dlaczego na ten wątek nie weszły żadne cioteczki.Tylko nie mów,że się poddajesz,bo to oznaczałoby,że sunia jutro będzie uśpiona,przynajmniej tak wywnioskowałam z pierwszych postów.W której sunia jest lecznicy i ile musisz dostarczyć jutro pieniędzy? Proszę nie poddawaj się.Ja też jestem z Łodzi,może chociaż we dwie coś poradzimy.Odpisz,proszę,jak mogę pomóc.
-
Dziękuję za zaproszenie na wątek.Jutro zorientuję się,w jaki sposób będę w stanie pomóc.
-
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
mamamuminka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
On już naprawdę za długo siedzi w schronie.Czy dt byłby dla niego jakimś rozwiązaniem?. -
Tak jak juz pisałam pies jest łagodny w stosunku do ludzi,psów i koty ,które biegają po ulicy są mu obojętne. Eacet tak się napalił na te pieniądze,że od rana czeka aż sprzeda tego psa. Ponieważ dzisiaj nic z tego nie będzie,bo nie ma go kto przetrzymać do czasu znalezienia mu DT,to boję się żeby to nie odbiło się na psie,bo facet nie będzie się miał za co napić
-
Ja byłam w naszym schronie 2 razy,jak adoptowałam moje 2 psy.Wyszłam z sercem popękanym na kawałki :-(.Te psy wiszące na kratach i proszące,żeby je zabrać......Chociaż wolontariuszki dwoja się i troją to jest ich za mało,żeby zająć się wszystkimi psami.Chciałabym uchronić tą sunię przed schronem. Czy w Łodzi są wolontariuszki od bernardynów? Jestem od niedawna na dogomanii i jeszcze mało wiem.
-
To rozumiem,że Pani oglądała ją na bazarku i jest odpowiednia dla Ciapulki.Bazarek jest do jutra,więc dotrze za parę dni. Kupiłam.
-
Jeżeli Ciapulka w dalszym ciągu nie ma torby,to na bazarku " Różności dla zwierzaków w dłużynie...do 21 05 " jest torba dla małego pieska. Jeżeli byłaby odpowiednia dla Ciapulki,to ją kupię.
-
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
mamamuminka replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Morwisiu,jeszcze tylko 4 dni.....a potem ciepła kanapa i gorące serce twojej nowej Pani :multi:. Deklaruję 10 zł.miesięcznie (poproszę nr. konta).