Jump to content
Dogomania

mamamuminka

Members
  • Posts

    1565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamamuminka

  1. Przelew od Emilii O,czyli mojej córki już poszedł :lol:
  2. Moja córka deklaruje 5 zł. miesięcznie na hotel :lol:
  3. mam pytanie do mamymuminka.Mam zapisane,ze 30zl to stala deklaracja.Czy mam rozumiec,ze te 30zl beda za ewentualny pierwszy miesiac dziny w hotelu jak zbierzemy wszystkie pieniadze czy mam to traktowac jako wplate dodatkowa?;-) Jest to wpłata za pierwszy miesiąc Dżiny w hotelu
  4. 30 zł,które wpłynęło dzisiaj od Emilii O,to jest moja miesięczna deklaracja. Córka robiła przelew ze swojego konta i zapomniała dodać że to od mamamuminka.
  5. Przeczytałam cały wątek. Deklaruję 30 zł. miesięcznie.
  6. Bardzo przykra wiadomość :-(:-(:-(. Jedyne pocieszenie to że nie odszedł sam w zimnym schroniskowym boksie...... Te moje grosze proszę przeznaczyc w/g własnego uznania na innego potrzebującego pieska.
  7. Gdzie szczeniaki powędrują z lecznicy?, Czy będą odwiezione do schroniska? Czy na tymczasie musiałyby zostać tak długo,póki nie znajdą domków?.
  8. Kochane Cioteczki Wiem,że macie bardzo dużo psich spraw na głowie,ale bez Waszej pomocy sunia zostanie jutro uśpiona.Pomóżcie!.Ponieważ jestem komputerowo niegramotna,nie wiem jak się robi linki,to podaję tytuł wątku " Suczka potrącona przez samochód-Łódź-pomoc pilnie potrzebna". Plisssssssss.
  9. Naprawdę,to bardzo dziwne,dlaczego na ten wątek nie weszły żadne cioteczki.Tylko nie mów,że się poddajesz,bo to oznaczałoby,że sunia jutro będzie uśpiona,przynajmniej tak wywnioskowałam z pierwszych postów.W której sunia jest lecznicy i ile musisz dostarczyć jutro pieniędzy? Proszę nie poddawaj się.Ja też jestem z Łodzi,może chociaż we dwie coś poradzimy.Odpisz,proszę,jak mogę pomóc.
  10. Napisz,proszę,co z sunią?.Strasznie tu pusto,a piątek już jutro.Przecież nie można dopuścić do jej uśpienia!!!. Może podaj konto na które wpłacać pieniądze.Napisz,jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy i jak można jej pomóc.
  11. Dziękuję za zaproszenie na wątek.Jutro zorientuję się,w jaki sposób będę w stanie pomóc.
  12. On już naprawdę za długo siedzi w schronie.Czy dt byłby dla niego jakimś rozwiązaniem?.
  13. Tak jak juz pisałam pies jest łagodny w stosunku do ludzi,psów i koty ,które biegają po ulicy są mu obojętne. Eacet tak się napalił na te pieniądze,że od rana czeka aż sprzeda tego psa. Ponieważ dzisiaj nic z tego nie będzie,bo nie ma go kto przetrzymać do czasu znalezienia mu DT,to boję się żeby to nie odbiło się na psie,bo facet nie będzie się miał za co napić
  14. ANETTA,czy Twoje "czekamy" oznacza "czekamy na sunię".Dowóz zapewniony gratis :loveu::loveu::loveu:.
  15. Zgadzam się z Niką.Może do czasu jak znajdzie się dt trzeba ją dokarmiać.Po prostu wynosić jej żarełko i czekać jak zje,bo jakby sie zostawiło michę to zamiast suni zjadłby jej pan :diabloti:.Na ulicy nigdy jej nie uderzył,nie wiadomo jak w domu.
  16. Ja byłam w naszym schronie 2 razy,jak adoptowałam moje 2 psy.Wyszłam z sercem popękanym na kawałki :-(.Te psy wiszące na kratach i proszące,żeby je zabrać......Chociaż wolontariuszki dwoja się i troją to jest ich za mało,żeby zająć się wszystkimi psami.Chciałabym uchronić tą sunię przed schronem. Czy w Łodzi są wolontariuszki od bernardynów? Jestem od niedawna na dogomanii i jeszcze mało wiem.
  17. Schron u nas nie jest zły.Działają wspaniałe wolontariuszki,ale schron to ostateczność.....Nie wiem,czy ją przyjmą bo straszne przepełnienie :shake:
  18. Dzisiaj simbunia rozmawiała z facetem.Ostatnia jego wersja : oddaje sunię za 100 i to bardzo chętnie.Aktualny problem polega na tym GDZIE UMIEŚCIĆ SUNIĘ????. Pomocy :modla:
  19. Dziewczyny,a co będzie,jezeli pijaczek chętnie nam tego psa odsprzeda,a Nika nie załatwi żadnego kojca? Dlatego ogromna prośba do Was-zorientujcie się proszę,kto mógłby go przyjąć.
  20. Asior-wielkie dzięki za podpowiedź-bardzo dobra taktyka. LACRIMA zgadzam się z Tobą,że pijaczki rano są na głodzie i wtedy za wódkę zrobia wszystko ale Nika może dopiero po 16.
  21. Jutro postaram się uczestniczyc w tej akcji.Wiem o którą sunie chodzi-kontaktowałam się z simbusią.Do osób strachliwych nie należę,więc zobaczymy co nam się uda osiągnąć.
  22. To rozumiem,że Pani oglądała ją na bazarku i jest odpowiednia dla Ciapulki.Bazarek jest do jutra,więc dotrze za parę dni. Kupiłam.
  23. Jeżeli Ciapulka w dalszym ciągu nie ma torby,to na bazarku " Różności dla zwierzaków w dłużynie...do 21 05 " jest torba dla małego pieska. Jeżeli byłaby odpowiednia dla Ciapulki,to ją kupię.
  24. Morwisiu,jeszcze tylko 4 dni.....a potem ciepła kanapa i gorące serce twojej nowej Pani :multi:. Deklaruję 10 zł.miesięcznie (poproszę nr. konta).
×
×
  • Create New...