[quote name='Niufciak']ehh takich ludzi się nie przegada..[/QUOTE]
A może jednak się przegada, jak mamie gadałam i gadałam i gadałam po co jest rodowód to w końcu zrozumiała, ze nie tylko do wystaw jak to każdy ma gadkę "po co mi pies z rodo. skoro na wystawy chodzić/jeździć nie będę". No to ja spokojnie ponad 30 min gadałam, że rodo. nie tylko do wystaw, lecz do tego, że masz pewność w jakimś tam stopniu, ze twój szczeniak nie ma chorób genetycznych, jest zdrowy, nie wystraszony, czyściutki, bo bierzesz go od hodowcy, a nie chodoffcy ;p.
Nigdy nie kupiłabym psa bez rodo. (jeśli miałabym w przyszłości kupować psa) wolałabym ze schroniska jakąś bidę, są tam psiaki i w typie rasy i czasami z rodo też się trafiają ;-)