Na dogo mi się wchodzić nie chce a co dopiero prowadzić galerię :P
Powiem też, że znowu mamy 4 psa, ale tak w połowie. Zmarł brat mojego taty, który wziął 2 lata temu sunię ze schroniska. Sunia jest słodka, grzeczna i taka usłuchana, ale mieszka z moją babcią. Babcia ma już 90 lat i nie jest w stanie wyjść sama z 3 piętra w bloku więc ją wyprowadzamy (psa nie babcię :P ). Ona pieski kocha, ale Nuka jej nie polubiła więc ze spacerów razem nici :( Zrobię jej jakieś zdjęcia i wam tu pokażę, wygląda jak ryjek z muminków hahah :D