-
Posts
460 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BullWest
-
Nie mamy niestety nowego Rogza jeszcze, wstawię te fotki co mam na razie, za to jutro jedziemy do Wa-wy więc będą fajne słoneczno-wiosenne zdjątka z zabaw bulwiszona i dwoch panienek BOS: [IMG]http://i41.tinypic.com/155q4w2.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2n282a.jpg[/IMG] Tu jakoś dziwnie usiadła, jak kura:d [IMG]http://i39.tinypic.com/2j64lua.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kenzo']Jeżeli chodzi o łączenie składników (NP OBROŻA + KROPLE)mnie wet (zaufany od 5 lat) odradził-powiedział, że moze to spowodować silną reakcje alergiczną albo uposledzenie działania jednego lub obu preparatów.Więc nie stosuje takich praktyk.[/QUOTE] Tak tylko, że chodzi Ci o to, jak obroża i krople są używane naraz w jednym czasie, prawda? A co innego jak ktoś przez sezon np. używa obroży, a poza sezonem kropli.
-
hmm, jeszcze przedwczoraj były, chyba się tak szybko rozeszły. Ale może jeszcze będą, ja na nie trafiłam przypadkiem, wpisałam sobie whiskas w wyszukiwarce na allegro i mi wyskoczyły.
-
[quote name='jola123']Hej a stosował z was ktoś Contra-tix ? Wg tej aukcji [url]http://allegro.pl/item949095874_contra_tix_obroza_p_kleszczom_zamiast_preventic.html[/url] ma ona taki sam skład jak preventic...?[/QUOTE] Błąd. Nie ma takiego samego składu, tylko tak samo jak Preventic zawiera amitrazę. A to jest rożnica. Moim zdaniem to tak podobnie jak z Fiprexem i Fipronilem, ale ja się bym na to nie nabierała- ta cena mi coś śmierdzi.
-
Na Allegro chodzą po ok. 20zł P.S mruczące koty z whiskasa też są
-
[quote name='Marta_Ares']oczywiście :diabloti:[/QUOTE] Kurde, miałaś powiedzieć, że nieee:razz: Czy ktoś ma jakiś wymienny karabińczyk z RD?
-
Trzeci post z rzędu, ale nie mogę edytować: widzieliście, że w Zooplusie są np. szele M-ki Circadelic, a na stronie RD.bazarek ich nie maaaa, wiecie gdzie jeszcze można dostać RD?
-
Ktoś tu mowił o Wozie- fakt firma w pełni profesjonalna, my też dostawaliśmy fakturki VAT i płyty CD w każdym zamowieniu. Poka poka ten swoj komplecik
-
Jaaa nie było mnie 12 godzin na forum, a tu siedem stron ([FONT=Arial][SIZE=1]i ostrzeżenie od Chefrenkowej[/SIZE][/FONT][FONT=Arial]:diabloti:[/FONT]). Ja się tam na tych amortyzatorach nie znam, ale flexi mam i polecam. Co do szeli panuje taka teoria wśrod hodowcow bulw, że psy wystawowe nie powinny nosić szelek w młodym wieku, bo to powoduje odstające łokcie. Natomiast pies, ktory nie jest wystawiany może praktycznie chodzić w czym chce, bo odstające łokcie nie są żadnym problemem to tylko sprawa kosmetyczna. A teraz mnie naszyły wątpliwości lepiej komplet Rogza czy Red Dingo dla bulwiszcza?
-
Marta_Ares macie jeszcze tą taśmę rożowe moro?
-
Ja uważam, że nie warto się leczyć. Lubię ten moj nałog:evil_lol:
-
Przejrzałam cały wątek, śliczna Labuśka!!! Jestem pod wrażeniem tych wszystkich opanowanych przez nią komend!!! P.S pięknie jej w tych rogzach
-
Taaa Meadow już nie ma, Na Futrzakowie jest ostatnia smycz z tego wzoru. Ja mam strasznie dużo rzeczy, ktore chcę jeszcze kupić a jak dojdzie drugi bulw to już w ogole z kasą nie wyrobię.
-
Kurczaczek, nic nowego nie mam:evil_lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/sb81v6.jpg[/IMG] Ma do nas na dniach przyjść Rogz od Marty_Ares, więc na pewno będą jakieś nowe fotki. A na razie- dzięki za dowiedzinki:loveu:
-
Tak, tylko, że ja nie używam KIltixa non stop przez cały rok. TYlko w sezonie, a po sezonie Fiprexa, u nas sprawdza się świetnie.
-
Cieplutkaa on na żywo jest jeszcze ładniejszy, to moj pierwszy i ulubiony wzorek z Rogza
-
Dziękujemy:loveu:, ta fota miała być dla Cieplutkiej- szeleczki Rogzette.
-
[quote name='Molli']Rolex to buldożek francuski ?[/QUOTE] Tak, Rolex to będzie moja druga bulwa, a wygląda tak: [url]http://i44.tinypic.com/23m20dd.jpg[/url] A żeby nie było takiego total offtopa, to zastanawiam się czy wiecie gdzie można dostać takie obroże i smycze jak ona ma tej fotce (oczywiście oprocz wystaw).
-
[url]http://i41.tinypic.com/2u5uc1s.jpg[/url]
-
A szelki Rogzette mogą być, czy chodzi Ci o obrożę?
-
J do kropli nic nie mam, jak napisałam wyżej po sezonie używamy co miesiąc Fiprexa, jedyne co mogę złego powiedzieć to to, że niestety moja sucz trochę wyłysiała na karku w tym miejscu gdzie zazwyczaj dajemy pipetę. cenowo nie wychodzi tak źle- na Allegro można kupić 3 pipety za 36zł.
-
Czyli L-ka RD może być na nas dobra skoro ma min. długość 40cm. Marta_Ares Tzn. wiesz myślałam czy by nie zaryzykować i kupić tej L-ki (na Futrzakowie jest za 33zł ostatnia sztuka właśnie PoBZ), a najwyżej jakby była za duża to by poczekała do czerwca na Rolexa- on ma jakieś 56 w szyi, więc pewnie byłaby dobra, ale dla niego bd wolała 2,5 cm, więc...kupujemy zatrzask i smycz regulowaną.
-
Nooo nie są, ale starczają na 7 miechow. Ja przy poprzednim psie - haszczaku kupowałam Preventica, ale teraz mam porownanie i KIltix jest o niebo lepszy (i nie ma tego paskudnego miętowo-ziołowego zapachu) i sucz w sezonie nosi KIltixa, a poza sezonem co miesiąc dostaje na karczycho Fiprexa. W tym roku będę musiała kupić jeszcze jednego- za prawie 60zł, bo w czerwcu odbieram drugą bulwę- z karczychem 56:crazyeye:
-
Aaa jeszcze mam jedną prośbę, czy mogłby mi ktoś zmierzyć Red Dingo obrożę L-kę? Chodzi mi o minimalną długość. A Obrożę PoBZ kupię zwykłą na zatrzask, boję się, że jednak zacisk będzie za duży.
-
Nie wiem czy dostaniesz w badziewnym zoologu, ja przez pierwsze dwa lata kupowałam u weta, teraz się wycwaniłam i zamowiłam na Allegro: świeżutka, z numerem seryjnym (znaczy się oryginalna:evil_lol:), data ważności do 2013 etc. Mam dla średnich psow - 48cm i z przesyłką wyszło mi coś około 45zł, a u weta kosztuje w granicach 55. Na Allegro kursują tak: dla małych psow (35cm długości)- ok. 40zł dla średnich psow (48cm długości)- ok. 45zł dla dużych psow (66cm)- ok. 56zł TYlk ouwaga, trzeba pamiętać- kupuj zawsze tą zwykłą- ktora starcza na 7 miesięcy (w przypadku małej na 6), bo są też takie sezonowe (zimowe, wiosenne etc.), ale z tego co wiem są gorsze. Te co ja zawsze kupuję mają takie opakowanie:[url]http://allegro.pl/item973358080_bayer_obroza_kiltix_srednie_psy_tanio_lodz.html[/url] sezonowe: [url]http://allegro.pl/item976687003_obroza_kiltix_srednia_sezonowa_promocja_krakow.html[/url]