Pies odmówił współpracy chwilowo xD Na spacerku strzelę lepsze :)
[img]http://lh4.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S37VJCj5i9I/AAAAAAAADv4/gUp9FrpHJYY/s512/DSC01828.JPG[/img]
[img]http://lh3.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S37VRHZ8RyI/AAAAAAAADv8/KU544c3NFlo/s720/DSC01825.JPG[/img]
I do wiadomości tym, którzy nie wyobrażają sobie Augie w 3cm. to są 3 cm :lol:
Od TAKS! Po prostu cudo! polecam :D!!!