[quote name='Juustii']Właśnie przyjechaliśmy od weta :roll: dał nam jakiś proszek z witaminami który mamy mu dawać do jedzenia, niby ma to pomóc na tą nóżkę :roll: stwierdził, że tak się dzieje jak pieski rosną :eviltong: zrobil mu też ostatnią szczepionkę :roll: pierwszy raz piesek mi tak zapiszczał, aż żal mi się go zrobiło :roll: od tej pory jest strasznie smutny i przybity :placz: nic nie je i ciągle śpi :roll: poprzednie szczepionki znosił dużo lepiej, bez żadnych objawów :roll: tak mi żal tego małego urwiska :roll::roll::roll: no i nawet nie wysiusiał się na mate tylko na jego posłanie :roll: ajj jakoś musimy przetrzymać ten dzień :eviltong:[/quote]
Czesć! A to biedaczek :placz: Riki też tak miał po ostatnim szczepieniu a na dodatek piszczał przez sen :shake: Wszytko będzie dobrze! Najważniejsze że nic poważnego mu nie dolega :lol: Pozdrawiamy i życzymy miłego wieczorku no i czekamy na nowe foteczki :multi: