[quote name='jot11']Hej,jestem tutaj nowa.Jak do tej pory oglądałam wszystkie piekne galerie yoreczków.:lol:Mam również yorka-Bello,w czwartek skończy 5 miesięcy.Wołamy na naszego skarba-Wampir.:evil_lol: Yoko jest prześliczna,słodziak mały.:loveu:Jeśli będę mogła to pokażę Wam mojego Wampira.:multi:[/quote]
No to czekamy aż powstanie nowa galeria :loveu: