[quote name='moniczkaa86']
[B][I][FONT=Courier New]Cześć :multi:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]Jaka cieplutka środa? Ja się cała trzęsę z zimna :shake: Niby słońce jest, ale temp. niska :placz:[/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Courier New]Brrrrrrrrrrrrrrrr ![/FONT][/I][/B][/quote]
Cześć Wam no to tak jak u nas... Niby słoneczko ale zimno że aż strach... :razz: Do tego ten wiatr :shake:... Istna Syberia. Dlatego chociaż gorące niech bedą pozdrowienia które przesyłamy [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200C5.gif[/IMG][/URL]