Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. [quote name='krakowianka.fr']Proponuje aby do naszych ogloszen dolaczac tez to: [B]Pamiętaj pies to nie zabawka, to decyzja na długie lata, jesteśmy odpowiedzialni za naszych psich przyjaciół! [/B] Podpatrzylam w 1 z ogloszen to madre zdanie co wy na to?[/QUOTE] "[B]Pamiętaj pies to nie zabawka, to decyzja na długie lata." Może tylko ta część, ok?[/B]
  2. Bazarek - dobra myśl tylko ja teraz, dziś zapłaciłam za pieski łącznie 1505zł.. Badania, leczenie, szczepienia, profilaktyka... operacja Lenki.. Całość to ogromny wydatek... Fajnie, że odnaleźliście wątek :)
  3. większość moich psów wystrzałów się nie boi Mama Tuni natomiast bardzo. Tylko... że u nas na dzielnicy strzelali petardami z bloków, z boiska w tzw "Domu Harcerza", z innych placów zabaw. I te petardy leeecą, gdzie chcą. U nas na podwórku też wylądowały. Z resztą co roku lądują. Nikt ich z nas nie odpala. Nie ma co ryzykować. Pies w domu jest bezpieczny, na ulicy nigdy się nie przewidzi.. Ja jestem ostrożna. [quote name='Alojzyna']nie wszystkie psy boją się huku, moje sucze tylko na moment oko otworzyły, gdy o północy rozległa się kanonada to nawet nie raczyły wstać, żeby sprawdzić co się dzieje, tylko dalej spały[/QUOTE]
  4. dokladnie, znalazła się, a to najważniejsze Jak wczoraj jechałam samochodem wieczorem to ok 22 tyle osób z psami spacerowało.. niewiarygodne... tak ryzykować. [quote name='Justyna Lipicka']w Rzeszowie zaginęła wczoraj ( w Sylwestra rano) Flo wyadoptowana z Pszczyny, jakby jakimś cudem znalazła się w O. (a takie cuda możliwe) to proszę o info [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=383585925063250&set=oa.392406944176281&type=1&theater[/URL] ewent na FB: [URL]http://www.facebook.com/events/419095564825575/[/URL][/QUOTE]
  5. nio, u nas takze spore spowolnienie, ale w czasie swiateczno-noworocznym tak jest zawsze teraz juz bedzie lepiej..
  6. jeeej, modlić się trzeba.. i kciuki trzymać...
  7. [quote name='barb']Dla ułatwienia wkleję: Fundacji Centaurus można pomóc też wysyłając SMS o treści KONIE na jeden z poniższych numerów: numer 74567 koszt 4,92 zl brutto numer 76567 koszt 7,38 zl brutto numer 79567 koszt 11,07 zl brutto numer 91983 koszt 23,37 zl brutto numer 92585 koszt 30,75 zl brutto Bardzo sympatyczny ten nowy tytuł ale stary też bardzo lubiłam :lol: [SIZE=3][COLOR=#800080]Przyłączam się do pieknych życzeń Ewy[/COLOR][/SIZE] :tree1:[/QUOTE] Dzięki za wklejenie kwot smsków Tak, ale ja sama myliłam kolejność zwierzaków :) jak komuś tytuł dyktowalam ;) Dzieki za życzenia :) [quote name='tymuś']a mama Tuni dalej bez domu??? ona taka piękna jest:loveu: jak grizzly:p[/QUOTE] Tak, dalej bez domu.. Bardzo się bała wystrzałów, ale poradziłyśmy sobie :) [quote name='Justyna Lipicka']wszystko dobrego w Nowym Roku!![/QUOTE] i WZAJEMNIE !!
  8. Fajnie, że taki z niego grzeczny gość tymczasowy! pozdrowienia dla Was
  9. Trufelka ma pozdrowienia od Oskarka:)
  10. [url]www.furgonetka.pl[/url] [quote name='majowa']ciocie potrzebuje namiaru na stronke gdzie mozna zamówić taniego kuriera[/QUOTE] SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!
  11. dziękujemy Tamb [quote name='tamb'][URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1255417-romus-czeka-na-dobry-dom.html[/URL][/QUOTE] Musi mu się poszczęścić... Musi... Zdrowia Romusiu w 2013 roku !
  12. nowy tytuł wątku :) [h=2]Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7[/h]
  13. [COLOR=#222222][CENTER][B][SIZE=7][COLOR=#dda0dd]Życzę wam wszystkim szczęśliwego tego roku ! :) pozdrawiam serdecznie !!! [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [quote name='figunia']szczesliwego nowego roku w zdrowiu i dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - domkow !!!!! Cierpiacym - zdrowia !!!! Smutasom - powodow do radosci !!!! Bezrobotnym - wspanialej nowej pracy!!!!! I niech sie spelni!!!![/quote] DZIEKUJEMY !! [quote name='ikusia'][SIZE=4]szczęśliwego i zdrowego nowego roku!!![/SIZE][/quote] DZIĘKI ! ;) [quote name='majowa']właśnie miałam was prosić o udostępnianie tej informacji o pożarze na fb, ja sama nie mam od rana jestem półprzytomna bo info dotarło do mnie bardzo wcześnie rano a ja się położyłam o 5 spać to zaprzyjaźniona ze mną od lat fundacja, rozmawiałam dziś z nimi i są załamani ale wierzą że im sie uda i że musi byc dobrze w większości bez ciepłych ubrań zostali tam mężczyźni, szczególnie brak ciepłych butów, ale i pościeli, farb najbardziej doskwiera brak prądu i wody[/quote] KILKA LINKÓW W SPRAWIE POŻARU DOMU PRZY FUNDACJI CENTAURUS - KOPIUJĘ Z WĄTKU olkuskiego FUNDACJA: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL] WYDARZENIE NA FB: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/[/URL] GRUPA POMOCOWA: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/488653191173380/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/URL] GRUPA CENTAURUS - ZBIÓRKI PIENIĘDZY, UBRAŃ, INNYCH DARÓW: [URL]https://www.facebook.com/groups/399834733432922/[/URL] JA wysyłam sms, na każdej stronie informacja jak wysłać, aby pomóc... współczujemy...... :([/COLOR]
  14. [COLOR=#222222][CENTER][B][SIZE=7][COLOR=#dda0dd]Życzę wam wszystkim szczęśliwego tego roku ! :) pozdrawiam serdecznie !!! [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [quote name='figunia']szczesliwego nowego roku w zdrowiu i dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - domkow !!!!! Cierpiacym - zdrowia !!!! Smutasom - powodow do radosci !!!! Bezrobotnym - wspanialej nowej pracy!!!!! I niech sie spelni!!!![/quote] DZIEKUJEMY !! [quote name='ikusia'][SIZE=4]szczęśliwego i zdrowego nowego roku!!![/SIZE][/quote] DZIĘKI ! ;) [quote name='majowa']właśnie miałam was prosić o udostępnianie tej informacji o pożarze na fb, ja sama nie mam od rana jestem półprzytomna bo info dotarło do mnie bardzo wcześnie rano a ja się położyłam o 5 spać to zaprzyjaźniona ze mną od lat fundacja, rozmawiałam dziś z nimi i są załamani ale wierzą że im sie uda i że musi byc dobrze w większości bez ciepłych ubrań zostali tam mężczyźni, szczególnie brak ciepłych butów, ale i pościeli, farb najbardziej doskwiera brak prądu i wody[/quote] KILKA LINKÓW W SPRAWIE POŻARU DOMU PRZY FUNDACJI CENTAURUS - KOPIUJĘ Z WĄTKU olkuskiego FUNDACJA: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL] WYDARZENIE NA FB: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/[/URL] GRUPA POMOCOWA: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/488653191173380/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/URL] GRUPA CENTAURUS - ZBIÓRKI PIENIĘDZY, UBRAŃ, INNYCH DARÓW: [URL]https://www.facebook.com/groups/399834733432922/[/URL] JA wysyłam sms, na każdej stronie informacja jak wysłać, aby pomóc... współczujemy...... :([/COLOR]
  15. Dziękuję Justynko :) [quote name='Justyna Lipicka']edytowałam swoje: [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://do-adopcji.pl/psy/schroniska/greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu_i832[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Greta---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu-id56154.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/48818/greta---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu_/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/142992/Greta---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu./[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-21578835.html[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6315/name/oddam-do-adopcji-greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu-krakow.html[/URL][/QUOTE]
  16. [CENTER][B][SIZE=7][COLOR=#dda0dd]Życzę wam wszystkim szczęśliwego tego roku ! :) pozdrawiam serdecznie !!! [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [quote name='figunia']szczesliwego nowego roku w zdrowiu i dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - domkow !!!!! Cierpiacym - zdrowia !!!! Smutasom - powodow do radosci !!!! Bezrobotnym - wspanialej nowej pracy!!!!! I niech sie spelni!!!![/quote] DZIEKUJEMY !! [quote name='ikusia'][SIZE=4]szczęśliwego i zdrowego nowego roku!!![/SIZE][/quote] DZIĘKI ! ;) [quote name='majowa']właśnie miałam was prosić o udostępnianie tej informacji o pożarze na fb, ja sama nie mam od rana jestem półprzytomna bo info dotarło do mnie bardzo wcześnie rano a ja się położyłam o 5 spać to zaprzyjaźniona ze mną od lat fundacja, rozmawiałam dziś z nimi i są załamani ale wierzą że im sie uda i że musi byc dobrze w większości bez ciepłych ubrań zostali tam mężczyźni, szczególnie brak ciepłych butów, ale i pościeli, farb najbardziej doskwiera brak prądu i wody[/quote] KILKA LINKÓW W SPRAWIE POŻARU DOMU PRZY FUNDACJI CENTAURUS - KOPIUJĘ Z WĄTKU FUNDACJA: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL] WYDARZENIE NA FB: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/[/URL] GRUPA POMOCOWA: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/488653191173380/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/URL] GRUPA CENTAURUS - ZBIÓRKI PIENIĘDZY, UBRAŃ, INNYCH DARÓW: [URL]https://www.facebook.com/groups/399834733432922/[/URL] JA wysyłam sms, na każdej stronie informacja jak wysłać, aby pomóc... współczujemy...... :(
  17. straszne, biedne te psinki...i konie tragedia....
  18. :) miałaś chyba email w tej sprawie :) :) Paris (Portos) tak, kochany psiak... Napiszę Ci kilka słów o nim :) [quote name='Justyna Lipicka']faktycznie zarastają te ranki Jeżynce, oby tak dalej!! za tydzień wraca moja koleżanka z pracy z urlopu, miała mi dac ciuchy na bazarek to wystawię z resztą która została:) a ogłoszenia jak robisz to powiedz komu potrzebne, na herbutowickim widziałam, że nowe pieski są np Parysa nie znam i chyba ogłoszeń nie ma, nie wiem kto jeszcze;/[/QUOTE]
  19. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327018427/][img]http://farm9.staticflickr.com/8072/8327018427_4a02785559_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327018427/]Latinka3[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327018009/][img]http://farm9.staticflickr.com/8084/8327018009_7e30907956_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327018009/]Latinka4[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  20. Latinka: [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019949/][img]http://farm9.staticflickr.com/8082/8327019949_d8c49b1ec2_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019949/]Latinka (1)[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019503/][img]http://farm9.staticflickr.com/8072/8327019503_6e31367aa4_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019503/]Latinka (13)[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019169/][img]http://farm9.staticflickr.com/8213/8327019169_8a9ce8b29c_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019169/]Latinka1[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328078294/][img]http://farm9.staticflickr.com/8492/8328078294_57db7c9231_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328078294/]Latinka2[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  21. Kermiś to miniaturka Colii [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327020567/"]Kermiś6[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328079868/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8211/8328079868_6540277624_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328079868/"]Kermiś7[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr
  22. Kermiś: [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022475/][img]http://farm9.staticflickr.com/8492/8327022475_5979f9b2d4_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022475/]Kermiś1[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022103/][img]http://farm9.staticflickr.com/8219/8327022103_14e4ed57a4_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022103/]Kermiś2[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328081324/][img]http://farm9.staticflickr.com/8080/8328081324_1db2968a5a_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328081324/]Kermiś3[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327021353/][img]http://farm9.staticflickr.com/8081/8327021353_e6f9d492ea_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327021353/]Kermiś4[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327020965/][img]http://farm9.staticflickr.com/8214/8327020965_9236b4426e_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327020965/]Kermiś5[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  23. Kawek: Mały Krół lew :) [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327023681/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8500/8327023681_8527800c04_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327023681/"]Kawek (8)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327023249/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8082/8327023249_550380b4ac_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327023249/"]Kawek1[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022909/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8499/8327022909_7a98b77222_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022909/"]Kawek2[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr
  24. Jeżynka: [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328084082/][img]http://farm9.staticflickr.com/8357/8328084082_f904d202e8_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328084082/]Jeżynka1[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327024067/][img]http://farm9.staticflickr.com/8223/8327024067_8cc7a11a6f_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327024067/]Jeżynka2[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr ładnie rany zarastają. po podaniu leków nowe nie powiększyły się.
×
×
  • Create New...