-
Posts
7087 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwoniam
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']Proponuje aby do naszych ogloszen dolaczac tez to: [B]Pamiętaj pies to nie zabawka, to decyzja na długie lata, jesteśmy odpowiedzialni za naszych psich przyjaciół! [/B] Podpatrzylam w 1 z ogloszen to madre zdanie co wy na to?[/QUOTE] "[B]Pamiętaj pies to nie zabawka, to decyzja na długie lata." Może tylko ta część, ok?[/B] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Bazarek - dobra myśl tylko ja teraz, dziś zapłaciłam za pieski łącznie 1505zł.. Badania, leczenie, szczepienia, profilaktyka... operacja Lenki.. Całość to ogromny wydatek... Fajnie, że odnaleźliście wątek :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
większość moich psów wystrzałów się nie boi Mama Tuni natomiast bardzo. Tylko... że u nas na dzielnicy strzelali petardami z bloków, z boiska w tzw "Domu Harcerza", z innych placów zabaw. I te petardy leeecą, gdzie chcą. U nas na podwórku też wylądowały. Z resztą co roku lądują. Nikt ich z nas nie odpala. Nie ma co ryzykować. Pies w domu jest bezpieczny, na ulicy nigdy się nie przewidzi.. Ja jestem ostrożna. [quote name='Alojzyna']nie wszystkie psy boją się huku, moje sucze tylko na moment oko otworzyły, gdy o północy rozległa się kanonada to nawet nie raczyły wstać, żeby sprawdzić co się dzieje, tylko dalej spały[/QUOTE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
dokladnie, znalazła się, a to najważniejsze Jak wczoraj jechałam samochodem wieczorem to ok 22 tyle osób z psami spacerowało.. niewiarygodne... tak ryzykować. [quote name='Justyna Lipicka']w Rzeszowie zaginęła wczoraj ( w Sylwestra rano) Flo wyadoptowana z Pszczyny, jakby jakimś cudem znalazła się w O. (a takie cuda możliwe) to proszę o info [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=383585925063250&set=oa.392406944176281&type=1&theater[/URL] ewent na FB: [URL]http://www.facebook.com/events/419095564825575/[/URL][/QUOTE] -
nio, u nas takze spore spowolnienie, ale w czasie swiateczno-noworocznym tak jest zawsze teraz juz bedzie lepiej..
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
iwoniam replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
jeeej, modlić się trzeba.. i kciuki trzymać... -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Dla ułatwienia wkleję: Fundacji Centaurus można pomóc też wysyłając SMS o treści KONIE na jeden z poniższych numerów: numer 74567 koszt 4,92 zl brutto numer 76567 koszt 7,38 zl brutto numer 79567 koszt 11,07 zl brutto numer 91983 koszt 23,37 zl brutto numer 92585 koszt 30,75 zl brutto Bardzo sympatyczny ten nowy tytuł ale stary też bardzo lubiłam :lol: [SIZE=3][COLOR=#800080]Przyłączam się do pieknych życzeń Ewy[/COLOR][/SIZE] :tree1:[/QUOTE] Dzięki za wklejenie kwot smsków Tak, ale ja sama myliłam kolejność zwierzaków :) jak komuś tytuł dyktowalam ;) Dzieki za życzenia :) [quote name='tymuś']a mama Tuni dalej bez domu??? ona taka piękna jest:loveu: jak grizzly:p[/QUOTE] Tak, dalej bez domu.. Bardzo się bała wystrzałów, ale poradziłyśmy sobie :) [quote name='Justyna Lipicka']wszystko dobrego w Nowym Roku!![/QUOTE] i WZAJEMNIE !! -
Skrajnie wyczerpany Fred - już radosna psia dusza w NOWYM DOMKU!
iwoniam replied to keria's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że taki z niego grzeczny gość tymczasowy! pozdrowienia dla Was -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
iwoniam replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Trufelka ma pozdrowienia od Oskarka:) -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
iwoniam replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
dziękujemy Tamb [quote name='tamb'][URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1255417-romus-czeka-na-dobry-dom.html[/URL][/QUOTE] Musi mu się poszczęścić... Musi... Zdrowia Romusiu w 2013 roku ! -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
nowy tytuł wątku :) [h=2]Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7[/h] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#222222][CENTER][B][SIZE=7][COLOR=#dda0dd]Życzę wam wszystkim szczęśliwego tego roku ! :) pozdrawiam serdecznie !!! [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [quote name='figunia']szczesliwego nowego roku w zdrowiu i dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - domkow !!!!! Cierpiacym - zdrowia !!!! Smutasom - powodow do radosci !!!! Bezrobotnym - wspanialej nowej pracy!!!!! I niech sie spelni!!!![/quote] DZIEKUJEMY !! [quote name='ikusia'][SIZE=4]szczęśliwego i zdrowego nowego roku!!![/SIZE][/quote] DZIĘKI ! ;) [quote name='majowa']właśnie miałam was prosić o udostępnianie tej informacji o pożarze na fb, ja sama nie mam od rana jestem półprzytomna bo info dotarło do mnie bardzo wcześnie rano a ja się położyłam o 5 spać to zaprzyjaźniona ze mną od lat fundacja, rozmawiałam dziś z nimi i są załamani ale wierzą że im sie uda i że musi byc dobrze w większości bez ciepłych ubrań zostali tam mężczyźni, szczególnie brak ciepłych butów, ale i pościeli, farb najbardziej doskwiera brak prądu i wody[/quote] KILKA LINKÓW W SPRAWIE POŻARU DOMU PRZY FUNDACJI CENTAURUS - KOPIUJĘ Z WĄTKU olkuskiego FUNDACJA: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL] WYDARZENIE NA FB: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/[/URL] GRUPA POMOCOWA: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/488653191173380/?ref=notif¬if_t=plan_mall_activity[/URL] GRUPA CENTAURUS - ZBIÓRKI PIENIĘDZY, UBRAŃ, INNYCH DARÓW: [URL]https://www.facebook.com/groups/399834733432922/[/URL] JA wysyłam sms, na każdej stronie informacja jak wysłać, aby pomóc... współczujemy...... :([/COLOR] -
[COLOR=#222222][CENTER][B][SIZE=7][COLOR=#dda0dd]Życzę wam wszystkim szczęśliwego tego roku ! :) pozdrawiam serdecznie !!! [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [quote name='figunia']szczesliwego nowego roku w zdrowiu i dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - domkow !!!!! Cierpiacym - zdrowia !!!! Smutasom - powodow do radosci !!!! Bezrobotnym - wspanialej nowej pracy!!!!! I niech sie spelni!!!![/quote] DZIEKUJEMY !! [quote name='ikusia'][SIZE=4]szczęśliwego i zdrowego nowego roku!!![/SIZE][/quote] DZIĘKI ! ;) [quote name='majowa']właśnie miałam was prosić o udostępnianie tej informacji o pożarze na fb, ja sama nie mam od rana jestem półprzytomna bo info dotarło do mnie bardzo wcześnie rano a ja się położyłam o 5 spać to zaprzyjaźniona ze mną od lat fundacja, rozmawiałam dziś z nimi i są załamani ale wierzą że im sie uda i że musi byc dobrze w większości bez ciepłych ubrań zostali tam mężczyźni, szczególnie brak ciepłych butów, ale i pościeli, farb najbardziej doskwiera brak prądu i wody[/quote] KILKA LINKÓW W SPRAWIE POŻARU DOMU PRZY FUNDACJI CENTAURUS - KOPIUJĘ Z WĄTKU olkuskiego FUNDACJA: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL] WYDARZENIE NA FB: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/[/URL] GRUPA POMOCOWA: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/488653191173380/?ref=notif¬if_t=plan_mall_activity[/URL] GRUPA CENTAURUS - ZBIÓRKI PIENIĘDZY, UBRAŃ, INNYCH DARÓW: [URL]https://www.facebook.com/groups/399834733432922/[/URL] JA wysyłam sms, na każdej stronie informacja jak wysłać, aby pomóc... współczujemy...... :([/COLOR]
-
Dziękuję Justynko :) [quote name='Justyna Lipicka']edytowałam swoje: [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://do-adopcji.pl/psy/schroniska/greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu_i832[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Greta---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu-id56154.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/48818/greta---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu_/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/142992/Greta---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu./[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-21578835.html[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6315/name/oddam-do-adopcji-greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu-krakow.html[/URL][/QUOTE]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=7][COLOR=#dda0dd]Życzę wam wszystkim szczęśliwego tego roku ! :) pozdrawiam serdecznie !!! [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [quote name='figunia']szczesliwego nowego roku w zdrowiu i dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - domkow !!!!! Cierpiacym - zdrowia !!!! Smutasom - powodow do radosci !!!! Bezrobotnym - wspanialej nowej pracy!!!!! I niech sie spelni!!!![/quote] DZIEKUJEMY !! [quote name='ikusia'][SIZE=4]szczęśliwego i zdrowego nowego roku!!![/SIZE][/quote] DZIĘKI ! ;) [quote name='majowa']właśnie miałam was prosić o udostępnianie tej informacji o pożarze na fb, ja sama nie mam od rana jestem półprzytomna bo info dotarło do mnie bardzo wcześnie rano a ja się położyłam o 5 spać to zaprzyjaźniona ze mną od lat fundacja, rozmawiałam dziś z nimi i są załamani ale wierzą że im sie uda i że musi byc dobrze w większości bez ciepłych ubrań zostali tam mężczyźni, szczególnie brak ciepłych butów, ale i pościeli, farb najbardziej doskwiera brak prądu i wody[/quote] KILKA LINKÓW W SPRAWIE POŻARU DOMU PRZY FUNDACJI CENTAURUS - KOPIUJĘ Z WĄTKU FUNDACJA: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL] WYDARZENIE NA FB: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/[/URL] GRUPA POMOCOWA: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/488653191173380/?ref=notif¬if_t=plan_mall_activity[/URL] GRUPA CENTAURUS - ZBIÓRKI PIENIĘDZY, UBRAŃ, INNYCH DARÓW: [URL]https://www.facebook.com/groups/399834733432922/[/URL] JA wysyłam sms, na każdej stronie informacja jak wysłać, aby pomóc... współczujemy...... :( -
straszne, biedne te psinki...i konie tragedia....
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
:) miałaś chyba email w tej sprawie :) :) Paris (Portos) tak, kochany psiak... Napiszę Ci kilka słów o nim :) [quote name='Justyna Lipicka']faktycznie zarastają te ranki Jeżynce, oby tak dalej!! za tydzień wraca moja koleżanka z pracy z urlopu, miała mi dac ciuchy na bazarek to wystawię z resztą która została:) a ogłoszenia jak robisz to powiedz komu potrzebne, na herbutowickim widziałam, że nowe pieski są np Parysa nie znam i chyba ogłoszeń nie ma, nie wiem kto jeszcze;/[/QUOTE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327018427/][img]http://farm9.staticflickr.com/8072/8327018427_4a02785559_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327018427/]Latinka3[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327018009/][img]http://farm9.staticflickr.com/8084/8327018009_7e30907956_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327018009/]Latinka4[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Latinka: [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019949/][img]http://farm9.staticflickr.com/8082/8327019949_d8c49b1ec2_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019949/]Latinka (1)[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019503/][img]http://farm9.staticflickr.com/8072/8327019503_6e31367aa4_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019503/]Latinka (13)[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019169/][img]http://farm9.staticflickr.com/8213/8327019169_8a9ce8b29c_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327019169/]Latinka1[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328078294/][img]http://farm9.staticflickr.com/8492/8328078294_57db7c9231_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328078294/]Latinka2[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Kermiś to miniaturka Colii [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327020567/"]Kermiś6[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328079868/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8211/8328079868_6540277624_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328079868/"]Kermiś7[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Kermiś: [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022475/][img]http://farm9.staticflickr.com/8492/8327022475_5979f9b2d4_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022475/]Kermiś1[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022103/][img]http://farm9.staticflickr.com/8219/8327022103_14e4ed57a4_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022103/]Kermiś2[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328081324/][img]http://farm9.staticflickr.com/8080/8328081324_1db2968a5a_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328081324/]Kermiś3[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327021353/][img]http://farm9.staticflickr.com/8081/8327021353_e6f9d492ea_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327021353/]Kermiś4[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327020965/][img]http://farm9.staticflickr.com/8214/8327020965_9236b4426e_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327020965/]Kermiś5[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Kawek: Mały Krół lew :) [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327023681/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8500/8327023681_8527800c04_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327023681/"]Kawek (8)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327023249/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8082/8327023249_550380b4ac_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327023249/"]Kawek1[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022909/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8499/8327022909_7a98b77222_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327022909/"]Kawek2[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jeżynka: [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328084082/][img]http://farm9.staticflickr.com/8357/8328084082_f904d202e8_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8328084082/]Jeżynka1[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327024067/][img]http://farm9.staticflickr.com/8223/8327024067_8cc7a11a6f_z.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8327024067/]Jeżynka2[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr ładnie rany zarastają. po podaniu leków nowe nie powiększyły się.