[quote name='HuSkYy-Paulina-94']co masz na mysli mowiac baby to bardzo brzydkie okreslenie :shake: mozesz powiedziec kobiety ale baby kto cie wychowal dziecko :shake:
a no :razz: nie mialam wiecej wodki wiec reszta sesji nie jest juz taka dla wszystkich smakowita :D:D:D[/QUOTE]
Mówisz jakbyś nie wiedziała :eviltong:
Haha! w tytule galerii jest błąd! :razz: Jest Husky Paulina, a nie Paulina Husky :lol:
Pokaż resztę :cool3: