[quote name='QQk']Kiedy się zdjęć doczekam? Gadają panie szanowne a zdjęć nie robią :angryy:[/QUOTE]
Mmm, czy ja już przypadkiem nie wspominałam, że aparat zepsuty? Ups zapomniałam :pissed:
Buahaha, wymyślałam sobie przy obiedzie nazwiska. No więc: wobraźmy sobie, że jestem agentem :evil_lol: ''Jestem Czajnik, Wiktoria Czajnik :evil_lol:''
Lisia zaczęła ujadać na drzwi to ją wypuściłam. Okazało się, że to seterek, który mieszkał kilka domów dalej, zwiał i biegał po ulicy :evil_lol: Lisa i on się na siebie cieszyły, a ja sobie pomyślałam za nich :diabloti:
Seter: '' O! Szczenię seterka''
Lisa: ''O! Wyrośnięty jamnik''
:grins: