Jump to content
Dogomania

wiki4

Members
  • Posts

    5444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiki4

  1. [quote name='NATKA']Na fotecki czekam :razz: a w ogóle to Dzień Doberek ;)[/QUOTE] Będą zaraz :lol: Tylko nie takie...:diabloti: Hej :p Nie ma to jak zacząć dzień z Dogo :cool3:
  2. [quote name='Cavy'][IMG]http://i36.tinypic.com/15mzce8.jpg[/IMG] Wiki się denerwuje. :turn-l: :mdleje:[/QUOTE] Kto Ci dziecko dał Google :evil_lol: Ja się rzadko denerwuję... Bosz, słowo rzadko mnie rozwala :grin:
  3. [quote name='WeronikaM']kim jest teściowa :oops: ????? :???:[/QUOTE] Cavy :lol: [quote name='rwpb']Przylazłem sprawdzić. Tak się cofam i cofam i tyle stron przegadanych :diabloti: Pozdrawiamy i witamy[/QUOTE] Hej :p Fotki od 312 :cool3: Zaraz dodam raczkowate :lol: [quote name='Cavy']Coś mi się tak zdaje, że chyba ja. :mdleje: :lol:[/QUOTE] Oj kochana starzejesz się :diabloti:
  4. [quote name='CaneSs']na zlot na 10000% nie[/QUOTE] Dlaczego? :icon_roc:
  5. [URL]http://i49.tinypic.com/mhuagl.jpg[/URL] Telefonem takiej jakości? :-o
  6. [quote name='CaneSs']No nareście! Menss. MUSISZ JECHAĆ[/QUOTE] Muszę wziąć się porządnie jeśli chcę jechać ...:roll: Już się boję :placz: A jak się zgodzi na zlot, a na obóz nie to co? Pojedziesz na zlot? ;)
  7. [quote name='CaneSs']ale prezent, to c innego ;( dobra ide ... :([/QUOTE] Załatwię Ci go! :loveu: Szkoda...:-(
  8. [URL]http://i49.tinypic.com/11v42op.jpg[/URL] Ohohoho, Tatek! :loveu: Tez tak kiedyś chciałam, ale się rozmyśliłam :cool3: Ładne oczka...:p
  9. [quote name='CaneSs']Mój Mój Mój i WIki Wiki Wiki :D :D :D Przepraszam, ale mam wstrząs po urazowy po tym jak sie dowiedziałam, że nie dostaliśmy prezenta od teściowej. W rodzinie tak sie nie robi :([/QUOTE] No właśnie :D Jeszcze nie rodzina, od piątku :cool3: Kurde, ja chcę na ten obóz :-( Od dziś rozpoczynam aktywną akcję w tej dziedzinie 8-)
  10. [quote name='CaneSs']a ja nie!? :( :( :([/QUOTE] Ty masz taki talent, że sobie sama zrobisz :loveu:
  11. Dzięki :D E tam szkoła....:diabloti:
  12. [quote name='CaneSs']ej eje je :D Po pierwsze Hej :D po drugie Caprisiak nie do kradzieży. [B]Mój mój mój < 3[/B] a ty zakładaj gallerie Swojej piękności i to już! :D[/QUOTE] Ekhem! O kimś zapomniałaś! :mad:
  13. [quote name='CaneSs']Teściowa teściowa aaa teściowa. To teściowa robi?! EJ to ja też chce! ;([/QUOTE] No, teściowa :D Robi, tyle że ja nie prosiłam, dostałam w prezencie :cool3: To próbuj....:razz:
  14. [quote name='Tosa_Inu&Husky']Twoja siostra przyszła, wiki:D I przyprowadziła siostrę Lisy:p[/QUOTE] Hej :p ...........................
  15. [quote name='Tosa_Inu&Husky']Ciebie nikt się nie pyta, bo sama nie masz fot w galerii:diabloti: [/QUOTE] Ooo, Ty mnie obrażasz! :mad: Dodałam duużo fot!:diabloti:
  16. wiki4

    Diana :)

    [quote name='WeronikaM'] jaka elegancka :D[/QUOTE] No, specjalnie dla Ciebie :loveu: Wiki w muszce :megagrin:
  17. [quote name='Czarnulka'] Oh ta już to widza;D Przyjeżdzaj do kato i ją zabieraj ;D Hah nie kłocice sie o nią. Podziele ją na pół;d Heh ;p A jak nie dam to co ?[/QUOTE] Już pędzę! :evil_lol: No nie! Nie dosyć, ze zaniedbuje to jeszcze chce poćwiartować :-o A coś Ty myślała?! Siłą odbiorę! :diabloti: Ojć, sorki, Ty nie myślisz....:D [SIZE=1]Nie bierz so tego do serca :lol:[/SIZE]
  18. [quote name='CaneSs']Menss. na fotki nie zapraszam bo już byłas :D Cudo banner macie :D kto wam robił? ;>[/QUOTE] Byłam, byłam :D Twa kochana Teściowa :diabloti:
  19. A Was znowu wywiało :D
  20. [quote name='WeronikaM']a właśnie, że ja to zrobię :cool3: ...[/QUOTE] Ja mam większe prawo! Luna to moja kuzynka :evil_lol:
  21. [quote name='CaneSs']hahah. nie :P to nasz staly objekt na którym sie fotografujemy ale suczka z sąsiedztwa wyszła i Capri się akurat cały czas patrzył tam. Wgl sie nie skupiał ;/ NA DODATEK mi uciekł dzisiaj ;/ Ale po 2 zawołaniu przyszedł<szpan>[/QUOTE] Wcale, ze tak! Przecie widzę! :eviltong: Lisa się w ogóle nie skupia, a może to ja się za mało skupiam żeby skupić się tylko na niej :confused: Lisa jak so gdzieś idzie to ja zmieniam kierunek. Stoi i się gapi czy idę za nią. Jak się zbytnio oddalę to biegnie szybko do mnie :lol: No chyba, że zobaczy ptaki, ale to jamnik i jej wybaczam ;) I wgl. fajny widoczek jak ona do nich biegnie, a one się podrywają do lotu i nagle całe niebo czarne :loveu: No to żem się rozpisała :D
  22. [quote name='Pusiakowa'] chcecie zobaczyć marjole (w sensie mnie) w troche innym stylu? ;P[/QUOTE] No ba! Co za pytanie :D P.s Lisa waży 2,5 :lol:
  23. [quote name='Nikola & Tina']Dzięki, ale wy macie śliczny banerek...;][/QUOTE] Dziękujemy :D
  24. [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_1245.jpg[/URL] Jakie to urocze :loveu:
  25. [URL]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/57.png[/URL] Utknął :lol:
×
×
  • Create New...