[quote name='Czarnulka']Hah. Żartuje nie pocwiartuje jej hah. ;p No to przyjezdzaj i odbieraj;D Hah. Jo nie mysla? Bys sie zdiwiła xd; ] Hehehe. ; p A to ja zabiore lisę; D Hah ! ;p[/QUOTE]
Nie.! Aha! Bo po Lunę przyjadę bez Lisy! :diabloti:
[quote name='WeronikaM']już wolę ją oddać wiki4 niż, żebyś ją poćwiartowała:-(
Pamiętacie historię Salomona ?:diabloti::diabloti:
[SIZE=1]Znana jest historia związana z wyrokowaniem króla: nierządnice miały po jednym niemowlęciu, jedno z nich umarło, każda twierdziła, że jej dziecko żyje. Salomon stwierdza, że należy dziecko rozciąć na dwie połowy, aby każda kobieta otrzymała po połowie. Wtedy przeciwko wyrokowi protestuje prawdziwa matka, która woli oddać je rywalce, niż pozwolić, by poniosło śmierć; Salomon poznaje po tym, że to ona jest matką dziecka i oddaje je jej.[/SIZE]
by Wikipedia.org :p[/QUOTE]
Jeeej! Moja Luna :loveu:
Pamiętajo :p