ewa36
Members-
Posts
5201 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewa36
-
[quote name='Negrita8']od piątku zbierałam się, żeby wejść na ten wątek (znałam finał, ale nie znałam histiri Kory), dopiero spotkanie z Czarodziejką mnie odblokowało i dodało odwagi: :-( spłakałam się nad wszystkimi: Korunią, Belą, Patrycją, Czarodziejką... a potem czytała dalej i przy "cichych aniołach" Anashara, a potem historii Rexa na wstążeczce (którą przecież już znałam) - znów:placz: nie wiem czy to moze kogoś pocieszyć, ale pomyslałam sobie, że lepiej zanać choć przez krótki czas psiej miłości, i potem boleć po jego stracie niż wcale nie znać tego uczucia...[/QUOTE] Zgadzam się ..... nic co cenne nie jest za darmo - tym bardziej miłość
-
Nowotwór, zaćma, i ok 10 lat na karku- DON-ka RADOM-potrzebne finanse!!!
ewa36 replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do sunieczki i pamiętam o bazarku. Czy ktoś moze zrobić Poluni wydarzenie na FB ? Pliiiiiiisssssss ........... -
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
ewa36 replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Czarodziejka']Ja gotuję, aż wszystko odejdzie od kości, trochę solę i wrzucam warzywa. Tyle, że to jest tłuste, więc nie jest korzystne zbyt często. Ostatnio nie mogłam trafić na te nóżki i pani zaproponowała mi ogony...:-? Obrzydliwe tak samo, jak nóżki, ale wolę to niż kuźwa łby. Kiedyś nabyłam, a panie w sklepie wiedzą, że kupuję dla psów i że jestem wegetarianką, więc litościwie mi porąbały, żebym sama nie musiała łba świńskiego rozwalać. Potem, kiedy pakowałam to do gara zobaczyłam szczękę i zęby...Nigdy więcej. A jeszcze jeden z robotników zobaczył, że ja ryje gotuję świńskie, że zupka będzie tłuściutka i rozmarzył się, że poczęstuję. A ja wszystko w michy. Trzeba było widzieć wtedy jego łakome oko ;) A swoją drogą ja lubię gotować mielone mięso z warzywami i osobno ryż. Szybko się gotuje, dużo wchodzi do gara - 5 kg, jest tłuste jak należy, ale nie za bardzo i fajnie się miesza. I psom bardzo smakuje.[/QUOTE] No no .... sama bym pojadła :) Staruszkom tłustawe nie zaszkodzi :) Godne polecenia są też indycze szyje - taniocha, wieeeelkie i bardzo pożywne :) w sam raz do gara do gotowania :) -
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
ewa36 replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Czarodziejka']Ewo, u mnie nogi wieprzowe i kurze łapki idą tonami ;)[/QUOTE] No. to wypasik mają staruszki :) nie ma nic lepszego :) -
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
ewa36 replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neptyk ze mnie - nie dodałam że oprócz mięsa dobrze jest gotować galaretkę na kosciach - nawet wieprzowych - bo to naturalny kolagen i tego staruszkom trzeba - i potem wywalic kości lub uraczyć najmłodszych :razz: -
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
ewa36 replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale ale - bardzo dobre efekty daje staruszkom karmienie galaretką na mięsie i na żelatynie. Ja gotuję cały czas i super - nie ma nic lepszego. Ćwiartki kurczaka w Lidlu to nie majątek, czasem i wołowinka się trafi - ale najlepsza taka z żyłami i ścięgnami, jakiej my nie chcielibyśmy jeść - dużo tańsza i z tkanką łączną i o to chodzi :) A ze wspólnego gara jeszcze taniej :) -
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
ewa36 replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Czarodziejka']Starość moja droga, starość...nic już nie zrobisz...On musi sam przez to przejść.[/QUOTE] Niestety, dokładnie tak ...... Ja mam z Ledzią dokładnie to samo, ma 12 lat. Ale bardzo podniosła się po akupunkturze i farmakopunkturze, walczę tak cała zimę odpoczątku grudnia. Tylko że to droga impreza, jedna wizyta 120-150 zł. - początkowo 2x w tygodniu, później raz. To niekoniecznie musi być dysplazja, najczęściej to zwydorniały kręgosłup daje takie objawy. Ehh, starośc się nie udała Panu Bogu :-( -
Ciudna klucha :) i ta strzałka na nosie :) Kasa ode mnie poszła wczoraj przekazem pocztowym, do banku już nie zdążyłam ale mam nadzieję ze do Świąt dojdzie :)
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
ewa36 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewanka']No właśnie, [B][U]w ankiecie KrakVetu[/U][/B] można głosować dopiero [U][B]od 16 marca ..... [/B][/U] .............głosowanie tam ma [B][U]wymierny sens !!!![/U][/B][/QUOTE] O nie ! A ja już zagłosowałam ! I co teraz ? -
Ja także podnoszę. Ciocia Argat który bazarek jest najbardziej Lenkowy ?
-
[quote name='Fredziu123']:loveu:Jutro jade z Emi do lecznicy wiec naoisze jak wygląda sytuacja jutro wieczorem. Na razie mała czuje sie dobrze i podrywa naszego Fredzia. Dobrze czuje sie w towarzystwie kotów i nawet je prowokuje do zabawy. Sunia nie sprawia problemów i jest strasznie spragniona przytulania i głaskania. Może nigdy tego nie doświadczyła.... Teraz nadrabia zaległości. Jak rano wstajemy to na widok każdego z domowników kreci ogonem ósemki :loveu: Tak jak napisała Zofija jest do schrupania. Z naszą Florcią też troche lepiej bo wykazała jekieś zainteresowanie jedzonkiem. To są dobre objawy. Z nią jade do weta. w czwartek o ile nic sie nie zmieni. A mam nadzieje że bedzie tylko lepiej :multi:.[/QUOTE] To są bardzo dobre objawy trzymajcie się :)
-
Fredziu jeszcze jakiś adres do Was na pw pliiiiiiisssssss bo mi przekazu nie przyjmą :)
-
No ja się przypomnę z numerem konta Fredziu bo dotarło do mnie 18 cyfr :) a powinno być 26 :)
-
A jaka jest mamusia Bezy ? martwi mnie co z nią i zwłaszcza z drugim maluchem ehh
-
Florcia może jakiś nieżyt jelitowy podłapała, nie koniecznie zaraziła się parwo ..... miejmy nadzieję. Moja Ledzia też to przeszła jako szczeń ale obyło się na biegunce i szybko się pozbieawła. Twoje psiaki są zadbane, wyszczepione i odkatmione, nie ma się czego bać .
-
[quote name='Fredziu123']Kochani Emi jest już w domku ! Jest razem z nami bo nie miałam sumienia zamykac jej w odosobnionym miejscu. Radość była ogromna jak nas zobaczyła i nie odstpuje nawet na krok. Małej apetyt dopisuje i domaga sie coraz wiecej. Super reaguje na koty i jest bardzo przyjaznie nastawiona do wszystkich. Ciagle domaga sie pieszczot. Na początku zachowywała sie jakby miała ADHD. Na pewno dlatego ze przez tyle dni nie mogła biegać.Ten stan na szczeście szybko minął i psiątko słodko śpi. Zresztą wyśle zdjecia to zobaczycie sami. Muszą si tylko naładowć baterie bo aparat chwilowo padł. Może wieczorem uda mi sie pare wysłać. Dotychczasowe rachunki prześle niezastąpiona i kochana Kasia. Nie wiem co bym bez ciebie zrobiła !!!!!!! Dzieki Ewa36 za wsparcie i zainteresowanie. Jeśli kogoś pominełam to wybaczcie ale moja kondycja nie jest najlepsza. Mam za sobą par nieprzespanych nocy i w dodatku grypa. Musze jeszcze wspomniec o mojej Florci. Niestety jej stan sie pogorszył. Nie je i wymiotuje wiec jutro jedziemy do lecznicy. Jestem jednak dobrej myśli bo skoro Emi wycieńczona i zabiedzona wyszła z tego to Florcia tez musi !!!!! Mój drugi pies Fredzio na szczeście jest zdrowy. Napisze jeszcze wieczorem jak wygląda sytuacja[/QUOTE] Fredziu wyślij mi proszę dane do wplaty bo cosik brakuje cyrf :) za mało - było 18 a powinno być 26. Byłam dziś na poczcie wraz ze służbowym urobkiem i chciałam zrobić małej przekaz ale w takim układzie zrobię pon-wt. Na początek 100 ale będę do Was zaglądać. Starsze jak są wyszzcepione to parwo nie podłapią, nie martw się. Mała się z tego wygrzebie wygląda na silną dziewczynkę :)
-
W górę dziewczynka ! Kto jeszcze moze pomóc ? Wpłatami, bazarkami, cegłami ......
-
[quote name='Kasia77']Bardzo dziękuje wszystkim którzy przyszli do małej, serdeczne dzięki Dane do wpłat podam na PW - ogromnie dziękuje[/QUOTE] Dane dostałam - jutro przekażę
-
[quote name='bela51']Zajrzyjcie dziewczyny na ostrzezenie z mojego podpisu. To własnie rejon Bielska:-([/QUOTE] O mój Boże nie ...... to ten rejon ! Gdzie można wpłacać dla Bezy ?