Jump to content
Dogomania

Randa

Members
  • Posts

    3813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Randa

  1. trzymam kciuko ciotki, a z tym żarłem dla Rufusa nie przesadzajcie, bo raz to ta biegunka, a dwa to u nowych właścicieli może mieć inną dietę niz w schronie
  2. Poprzedni post napisałąm nie doczytawszy całego wątku. Słuchajcie ponieważ Rufus jest chory, może przedstawić nowemu właścicielowi sytuację, że pies był obiecany komuś innemu, miał być diagnozowany w psim szpitalu i ta biegunka sama mu nie przejdzie, pan z przytuliska zaś się pospieszył - i najzwyczajniej w świecie poprosić go aby psa oddał. Tylko czy na chwile obecną mamy go gdzie umieścić? Ci właściciele sie wkurzą jeśli będą u nich wizyta za wizytą w sprawie ich psa.Może od razu nastawić się na jego zabranie stamtąd.
  3. Z tą biegunką to mało śmieszne, bo już dość długo trwa i może należałoby z nim do lecznicy. Chyba nie o taki dom chodziło, ale mogło być gorzej, np. na jakiejś melinie.A może Rufusa się stamtąd da zabrać?
  4. Wiecie co, największa wsciekłość mnie bierze na tego gościa ze schroniska, wiedział, że jest taka akcja z Rufusem i nie poczekał na nikogo, żeby się z nim porozumieć co dalej. Najgorsza jest niepewność, bo wyobraźnia różne rzeczy podsuwa do głowy.Ja też nie widze Rufiego w kojcu. Mam nadzieję, ze w razie czego da sie go stamtąd wyciagnąć.
  5. Trzymam kciuki, żeby się znalazł; to straszne, że każdy może sobie wziąć psa bez żadnych konsekwencji.
  6. Do góry Tango!
  7. zostalo 50 zl... __________________ chyba kłopotów z zagospodarowaniem nie będzie- dla nastepnej biedy
  8. Maniuś byłby krakowski, super!
  9. Szkoda, ze tylko tak mogę pomóc.Żeby wziąć Nukę to chyba trzeba być większość dnia w domu.
  10. A co to Łatka nikt nie odwiedza? W górę ŁATEK-Dalmatek!
  11. Trzymaj się Naa, pisz w jaki sposób można Ci pomóc.
  12. A jak Ted z innymi mieszkańcami DT , zwłaszcza z Kierem?
  13. Na pewno dom znajdzie, kwestia czasu. U Was ma wczasy od dotychczas klepanej biedy i już z tego trzeba się cieszyć.
  14. Ciotka odwiedza Tango i pozdrawia. A czy Tango dobrze poogłaszany?
  15. No właśnie co ze sterylizacją, jeśli ci państwo zdecydują się na Ami? Ja tam do końca nieznanym domom bym nie wierzyła. Może wysterylizować ją przed oddaniem i na czas zabiegu do zdjęcia szwów umieścić - jeśli nie ma u kogo- w lecznicy.
  16. A byłaś z kotkiem u weterynarza?
  17. A co Rufi na kąpiel powiedział?
  18. co to słodkiego Teda nikt nie odwiedza? pozdrowionka
×
×
  • Create New...