[quote name='rufusowa']pewnie ze niekoniecznie ;) [B]zalezy czy w[/B] [B]środku jest mleko - ciotki pomacajcie[/B] :evil_lol: jak to sa takie flaczki, to luz a jak sa ciezkie i ew. leci z nich mleko, to znaczy urojona ;)[/quote]
Hehe jak damy rade to pomacamy :)