[quote name='Psiara121']No Bandziorek juz poznaje swoich :D:D:D juz z niego taki pieszczoch ze masakra :) dzisiaj na kolanka chcial wskakiwac ale Mrówcia go przegonila :eviltong:[/quote]
Oj ta mrowka :eviltong: No bandziorek juz strasznie sie oswoil juz sie tak nie boi jak na poczatku :) sam zaczepia do zabawy,sam podchodzi bo chce byc glasnaky..Duze postepy zrobil:loveu: