[quote name='Lilmo']Dziewczyny a miałybyście możliwość zrobienia Foksi nowych zdjęść ??? Odświeżałam dzisiaj jej ogłoszenia i tak pomyślałam, że przydałoby się chociaż jedno zdjęcie takie en face, może wówczas podbiłaby wkońcu jakieś dobre serduszko ;)[/quote]
Pewniw zw siw da :) Jutro zrobimy malej fajne foty ;)