Taki swietny pies .... Moze nie wyglada na psiaka milego, grzecznego, LAGODNEGO i kochanego ale on NAPRAWDE TAKI JEST . Swoim wygladem moze przeraza ale tak naprawde nie ma w nim zadnej agresji. Mozna go karmic z reki nie ugryzie nawet nie mysli o tym aby ugryz! Delikatnie bierze jedzenie tak aby nie skrzywdzic. On naprawde baardzo potrzebuje domku . Niech go ktos w koncu zauwazy i zabierze i pokaze mu prawdziwy dom taki, w ktorym pan go nie wyda spowrotem do schrona bo zona ma miec dziecko tylko bedzie kochal go na dobre i zle .....