[quote name='chucas']Jak tam Gdusiu rodzinka? Mam nadzieję, że piesiole niedługo odwiedzę i je wyściskam, szczególnie pychol Rudej :loveu:[/quote]
A rodzinka bardzo dobrze :D Male w niedziele smigaly juz po wybiegu razem z mamuska, tylko Poker taki strachliwy troszeczke jest i nie chcial wyjsc z budy ale na sile go wyciagnelysmy z Asia... Porobilam pare fotek i zaraz je wysle pani Gosi :)