Jump to content
Dogomania

Magda & Zicko

Members
  • Posts

    593
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda & Zicko

  1. Nie wiem czy to plotka która ma wywołać " panikę" ale raczej nie skoro coraz to nowsze informacje docierają.. Nie zmienia się czas na osiągnięcie championatów zmienia się tylko ich ilość z 3 CAJC na 4 CAJCe i z 3 CWC na 4 CWC.. pewnie jeszcze nie jednym nas ZK zaskoczy :-) też czekam na oficjalne info,żeby nie było :-)
  2. Vectra piękne masz maluchy ;-) masz faworyta/kę ?
  3. [quote name='Marta1990']a wracając do tematu moja shih tzu chodzi bez kurtki i nic jej nie jest lubi śnieg ma długie włosy na zimę ,a nawet jak jest obstrzyżona to chodzi bez kurtki[/QUOTE] Długi włos to taki do ziemii ? masz wystawowego shih?
  4. [quote name='CATDOG']wielkie dzieki za wasze wypowiedzi:) ja bylem i kupilem juz lamb& rice, a co do wypowiedzi "lewandowa" ten sprzedawca jest na tyle uprzejmy ze jesli z nim sie pogada worek dowozi:) a wiem to bo drugi kupilem dla owczarka rodzicow i przewiozl go na szopienice za darmo[/QUOTE] ile zapłaciłes za qworek jezeli to nie tajemnica ? ;-)
  5. Tak jeden musi być "duży" wniosek CWC/ Cajc z CACiBówki albo z Klubówki :-) o sędziach nic nie wiem.. ale chyba zostanie tak jak jest do tej pory :-)
  6. Tak jest to pewne :-) to samo mam ze swoim starszym shih tzakiem ;-)
  7. Do autorki tematu Oddaj tego psa.. przyjmę go nawet do siebie.. mam dwa shih tzaki, jeden z nich dostał ubranko za 50 zł i ma je już kilka lat, na zimę nakładam mu rękaw z polara na wierzch.. drugi ma ubranko starszego też, kupione za 40 zł.. i są to kombinezony nie kurteczki więc zakrywają więcej.. moje nie chodzą w zimę w ubrankach tylko dlatego,że mają nie zmarznąć, ale są w długim włosie, chce ,żeby miały fajny włos i nie kąpać ich całkowicie 3 razy dziennie.. po powrocie ze spaceru.. I żeby nie było nie jestem gówiniarą, księżniczką itp. nikt do psów mi się nie dokłada, nawet za 1 zł nic nie kupują :-) za weta mi nie zwracają, studiowałam dziennie pracowałam i jeszcze z psami na wystawy jeździłam.. więc jak się chce to można.. także przemyśl ofertę.. wezmę psa Twojego, bo żal mi stworzenia..
  8. tak pół roku i jeden dzień, info z e-sznaucery
  9. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]CHAMPIONAT Polski i Młodzieży NOWE ZASADY Dzisiaj plenum ZKwP w Polsce podjęło uchwałę o nowych zasadch przyznawania Championatu PL. i Młodzieżowego Championatu Pl.Do uzyskania championatu młodzieży potrzebne są 3 Zw,Młodz. z wystaw krajowych i 1 Zwyc. Młodz. z wystawy międzynarodowej.Do uzyskania Championatu PL. potrzebne są 3 CWC z wystaw krajowych i 1 z wystawy międzynarodowej w czasie pół roku. Kto zaczął championat będzie kończył na starych zasadach a kto dopiero zacznie teraz to już na nowych.[/FONT][/COLOR]
  10. Najmłodszy ( teraz 7 miesięcy )je ją od ponad 3 miesięcy, ten z avatarku jadł ją 1 miesiąc zupełnie na niej, miesiąc podjadał pro pac'a i Bozity.. a miesiąc był na Bozicie. Ast je 1,5 miesiąca Pro Paca przez resztę czasu miał Bozitę z jelonkiem czy tam reniferkiem, ale pod koniec worka zaczęła mu się Bozita nudzić i zostawiał sobie ze śniadania na obiad.. kręcił nosem, w przypadku Pro Paca, nie kręci nosem micha jest wyczyszczona i wylizana, qpy fajne no i nie ma bąków, co miało rację bytu przy innych karmach.. Dla mnie jest ważna karma pod tym względem,że mam szołowe shihtzaki a nie było by fajną rzeczą wyjść z łysym psem na ring :-p Moje jedzą tą Lamb & Rice, nie wiem jak wygląda sprawa innych rodzajów, swoim psom nie chcę kurczaka dawać.. Też myślałam,że cena nie będzie szła za jakością, ale naprawdę ja jestem zadowolona :-)
  11. a moje 3 psy jedzą tę karmę i nie mam żadnych zarzutów do niej, ładne kupsztale, brak biegunek, ast ma piękną sierść błyszczącą, nie wypada mu tak jak przy RC, Bozicie itp. no i nie puszcza tak śmierdzących bąków :D shih tzaki opróżniają miski ( co im się nie często zdarzało)
  12. Piękna rodzinka :) ulubiony szczeniak też ma swoje zdjęcie :p
  13. [quote name='lili13']Daję tą informację też tutaj : [B]Zaginiony shih-tzu [/B] [INDENT] Jesienią 2010 roku w Sosnowcu(woj.śląskie) został zagubiony rasowy piesek shih-tzu (tatuaż) kolor czarno-biały. Jeżeli ktoś go znalazł i dał mu dobry dom proszę o kontakt(nie chce psa odbierać a nawet czeka na obecnego właściciela niespodzianka) tel.696-479-042 Może niektórzy będą się dziwić ,że dopiero teraz szukam , niestety dopiero w zeszłym tygodniu dowiedziałam się o tym i bardzo leży mi na sercu dobro tego pieska gdyż jest z mojej hodowli. tak wyglądał gdy miał pól roku [IMG]http://i44.tinypic.com/2q1ytc8.jpg[/IMG] [/INDENT][/QUOTE] Współczuje Pani Ilono.. i to jeszcze w moim mieście..
  14. Czyli co shih tzu ( Mikado (1058/11) )wraca do właścicieli ?
  15. Dziękuję bardzo :-)
  16. [quote name='malwka']Ja mam tylko kilka fotek innych niż dogi niemieckie... [URL]http://img151.imageshack.us/img151/9219/dsc01874d.jpg[/URL][/QUOTE] Mogę ukraść fotkę :-) ? Oczywiście nic nie zmieniam :-) nie przycinam ?
  17. [COLOR=orange][B]Mamy 1 miejsce wolne z woj. śląskiego ( Sosnowiec i okolice) na niedzielę 20.11.2011 [/B][/COLOR] my mamy wizytacje w sekretariacie, nie odnotowali wpłaty.. :/
  18. To mi zepsułaś dzień :-( gdzie ona jest ? odezwij się na gg do mnie
  19. [quote name='anias79']Witajcie, czy ktoś mógłby mi polecić dobrego weterynarza w Sosnowcu? Chodzi mi o wykonanie zabiegu sterylizacji suczki..., niestety nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie i chciałabym kogoś na prawdę kompetentnego aby mojej suni nic złego się nie stało... pozdrawiam i czekam na Wasze opinie[/QUOTE] dr Sławomir Sorn, na Zamkowej ( koło basenu)Sterylizowałam u niego sukę i kotkę, mój pies miał operowaną przepuklinę, na jakikolwiek zabieg umawiam się tylko do tego wet, po zabiegach nie ma śladu, zwierzęta wybudzone, przy operacji mojego psa zadzwonił powiedzieć,że pies już po operacji,że się udało żebym za jakiś czas była bo będzie go wybudzać, najlepiej zadzwonić zapytać kiedy będzie bo ostatnio ma tylko dyżury w środy do południa..
  20. Najlepiej zadzwoń na infolinię przewoźnika, chociaż i tak wiele zależy od kierowcy ja nie miałam problemu z PKSem, Busem, jednak Komunikacja miejska nie chciała mnie zabrać z dwoma shih tzu bo nie mam na co im założyć kagańców ;-) powodzenia :-)
  21. zapala papierosa ;-) a poważnie,co pies to inaczej..
  22. U nas 37 sztuk w rasie :-) my mamy jednego konkurenta :-)
  23. [quote name='Buszki']Pierwszy urodzony też taki rozgadany i do tego pcha się ciągle gdzie nie trzeba :roll:. Dziękuje raz jeszcze :lol:. [/QUOTE] to znaczy,że co tą samą drogą chce wrócić do brzucha ? :-D
  24. Napiszcie do Asia&Ginger :-) ona od spanieli jest ;-) powinni "właściciela" odstrzelić, wyrzucić psa :-/
  25. Astronomicznie Bogata, Atrakcyjny Józek, Ancymon Antek, Atrakcyjna Aleksandra, Absolutnie Bezbłędna, Amarantowy Kochanek :) wątek jest cudowny :) ale ja z moimi dwoma repami nie prędko tutaj zajrzę :D
×
×
  • Create New...