[quote name='HuSkYy-Paulina-94']nie no najwyzej co by ci zrobil to mogl na ciebie wydalic co nie co w nocy :roflt:[/QUOTE]
A nie no, nie mogl tylko to robi :evil_lol:
[quote name='deer_1987']czemu nie ma fot? wy chociaz macie slonce zeby robic :P nie to co u nas buro..[/QUOTE]
Pogoda jest, ale jakos zawsze zapominal aparat do kieszeni wrzucic...a zreszta w tygodniu to do spacerow zawsze te same miejsca ...jutro moze wybierzemy sie z sunia Margo na stadion sportowy...to sobie poganiaja troszek, a ja cos popstrykam :p