[quote name='ULKA12']A ja widziałam, buda stała na balkonie i jak szli do pracy to tam psa wystawiali, niektórzy ludzie są bardzo pomysłowi:angryy:[/QUOTE]
ło rany boskie!!! to już makabra jakaś! :/
[quote name='kkanarekk']wiesz Kenny ja tej radochy do końca nie mam BO MI MAMA PSA UKRADŁA!!! Zamknęła się teraz z nią w pokoju bo mała musi spać!! A ja to co ? Eh :) cudna jest Gapa i Gacek strasznie w niej zakochane i opiekują się nią. Moja Mama ma się odezwać na dogo później :) abero dziękuję za miłe słowa :)[/QUOTE]
haha mama ma rację, że ukradła, ja sama bym ukradła :)
tak - missieek nie może nigdzie umieszczać numeru konta niestety. ale myślę, że na PW można podać spokojnie. z zaznaczeniem, żeby nikt tego numeru nigdzie nie umieszczał tylko skorzystał z niego aby przelać pieniążki. adres myślę, że spoko ale trzeba spytać missieek.
paoiii super, że zauważyłaś małą i założyłaś ten wątek. kkanarek cudownie, że mała znalazła u Ciebie ciepły kąt na Święta :) czekamy na wieści jak się ma maleństwo :) ehh...ja też bym chciała na Święta do domu już pojechać...
no nie...ludzie znów robią to samo :( a myślałam, że w tym roku po tych wszystkich akcjach, plakatach, apelach będzie lepiej. dobrze Marz, że odprawiłaś panią, czeka go zapewne lepszy domek.
aaa domek w Krakowie i mieszkanie no to na pewno nie do budy :P jeszcze nie widziałam, żeby ktoś psa w budzie w mieszkaniu trzymał :] no to wizytę i tak trzeba będzie zrobić, oby się udało.
cholera, przydałoby się faktycznie żeby go wet obejrzał. i na święta może mu ta szopa czy tam kurnik wystarczy, ale po świętach zabieramy go stamtąd. oby tylko opcja DT wypaliła.
ja czekam na info o psiakach, którym mam założyć wątki. Z Dzwonkiem chyba sobie poradzę, wszystko o nim wiem, już nawet spaliśmy razem :P więc nie powinno być problemu, ale czarna duża suczka i może jeszcze ktoś. nie wiem niech missieek mi wyda polecenie bo sama nie zdecyduje.
[quote name='fizia']Dopisałam, gdzie się dało
no proszę :) już powstało wydarzenie
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=141223205933300[/URL][/QUOTE]
hehe super :D