Jump to content
Dogomania

Kenny

Members
  • Posts

    2940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kenny

  1. o nie :( znajdź się łobuziaku, please,,,,,
  2. [quote name='ULKA12']A ja widziałam, buda stała na balkonie i jak szli do pracy to tam psa wystawiali, niektórzy ludzie są bardzo pomysłowi:angryy:[/QUOTE] ło rany boskie!!! to już makabra jakaś! :/
  3. ależ mała ma powodzenie :)
  4. ale się stara - mądry chłopak ;) no czasem nie wyjdzie, co zrobić :D
  5. o jak dobrze, że maluszek już na miejscu :) i króliczek się mam nadzieję lepiej poczuje. amstaffek nam tu rośnie :D
  6. rzeczy na bazarek jakieś mogę przekazać, niewiele ich ale są.
  7. [quote name='kkanarekk']wiesz Kenny ja tej radochy do końca nie mam BO MI MAMA PSA UKRADŁA!!! Zamknęła się teraz z nią w pokoju bo mała musi spać!! A ja to co ? Eh :) cudna jest Gapa i Gacek strasznie w niej zakochane i opiekują się nią. Moja Mama ma się odezwać na dogo później :) abero dziękuję za miłe słowa :)[/QUOTE] haha mama ma rację, że ukradła, ja sama bym ukradła :)
  8. witaj kkanarek, ale masz radochę :)
  9. u kkanarek na DT :) w Krakowie.
  10. tak - missieek nie może nigdzie umieszczać numeru konta niestety. ale myślę, że na PW można podać spokojnie. z zaznaczeniem, żeby nikt tego numeru nigdzie nie umieszczał tylko skorzystał z niego aby przelać pieniążki. adres myślę, że spoko ale trzeba spytać missieek.
  11. według mnie wystarczy :) niech się inni jeszcze wypowiedzą jak co.
  12. warto jeszcze napisać jaka urośnie ;)
  13. paoiii super, że zauważyłaś małą i założyłaś ten wątek. kkanarek cudownie, że mała znalazła u Ciebie ciepły kąt na Święta :) czekamy na wieści jak się ma maleństwo :) ehh...ja też bym chciała na Święta do domu już pojechać...
  14. no nie...ludzie znów robią to samo :( a myślałam, że w tym roku po tych wszystkich akcjach, plakatach, apelach będzie lepiej. dobrze Marz, że odprawiłaś panią, czeka go zapewne lepszy domek.
  15. domek tymczasowy raczej wypali, teraz tylko pozostaje kwestia wyciągnięcie małej ze schronu. paoiii się dowiaduje jak to zrobić.
  16. aaa domek w Krakowie i mieszkanie no to na pewno nie do budy :P jeszcze nie widziałam, żeby ktoś psa w budzie w mieszkaniu trzymał :] no to wizytę i tak trzeba będzie zrobić, oby się udało.
  17. trzeba będzie zrobić wizytę i upewnić się, że nie szukają psa do budy.
  18. ja również trzymam kciuki :) może to właśnie TEN domek :) oby!
  19. cholera, przydałoby się faktycznie żeby go wet obejrzał. i na święta może mu ta szopa czy tam kurnik wystarczy, ale po świętach zabieramy go stamtąd. oby tylko opcja DT wypaliła.
  20. najlepiej podaj numer do MartynaP, ona będzie miała najbardziej aktualne info na temat malucha.
  21. ja czekam na info o psiakach, którym mam założyć wątki. Z Dzwonkiem chyba sobie poradzę, wszystko o nim wiem, już nawet spaliśmy razem :P więc nie powinno być problemu, ale czarna duża suczka i może jeszcze ktoś. nie wiem niech missieek mi wyda polecenie bo sama nie zdecyduje.
  22. [quote name='fizia']Dopisałam, gdzie się dało no proszę :) już powstało wydarzenie [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=141223205933300[/URL][/QUOTE] hehe super :D
×
×
  • Create New...