Jump to content
Dogomania

Ewcia87

Members
  • Posts

    82
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewcia87

  1. Faktycznie dziwna sprawa nie wiadomo co o tym myśleć
  2. Jakie biedne :placz:dobrze że już mają opiekę.
  3. Mam nadzieje że wszystko będzie ok i że wszystkie pieski da się wyleczyć,że jakoś to będzie .....Ciesze się że są tacy ludzie którym los naszych małych braci nie jest obojętyn,dzięki nim świat staje się lepszy
  4. Łzy same cisną się do oczu na widok tych bidulek:placz:Nie jestem w stanie pomóc finansowo gdyż obecnie jestem bezrobotna ale już wysłałam linki swoim znajomym,może ktoś z nich wpłaci parę groszy.
  5. Masakra jak ludzie mogą robić takie rzeczy powinna im za to grozić okropna kara nie mówie już o tym co te zwierzęta musiały przeżyć....Brak słów na takie okrucieństwo
×
×
  • Create New...