[quote name='basia bonnie']czyli ze mną też nie będziesz rozmawiać? :-( ja też gówniara, większa niż Atka:cool3: Oh, Cymbałko :placz:[/QUOTE]
oczywiście, że będę z Tobą rozmawiać Basiu:loveu: Atkaaaa wie o co chodzi z gówniarą i jest to odnośnie słów jej mamy:eviltong: ja tam lubię gówniary:loveu: