[quote name='dogomanka_']łeeee.:placz::placz::placz: będe płakać!:placz::placz::placz:
ale ja,broń boże,nie porównuje mamusi do kubka! Tylko ja dla Ciebie taka dobra byłam i Ci kubeczek oddałam,a Ty nawet nie chcesz mi troszeczke matczynej miłości oddać.:placz::mad:[/QUOTE]
za kubek dziękuję :loveu: ale ja się nie dzielę:diabloti::diabloti: może, że mama rozkaże:-(
mamo!! nie lepiej przygarnąć jakiegoś psa?:cool3::cool3: