Jump to content
Dogomania

cymbianka

Members
  • Posts

    186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cymbianka

  1. nadal ognicho: [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010148.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010150.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010152.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010155.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010157.jpg[/IMG]
  2. [quote name='basia bonnie']Ja, Unbebable, Olek, Agnisia i Autystyk się kąpaliśmy:cool3: Karilka i LorienGlorien też pływały:cool3:[/QUOTE] też pływałam:eviltong::eviltong: pozostałe moje zdjęcia dodam dziś wieczorem;)
  3. reszta będzie jutro:evil_lol::evil_lol:
  4. dalej ognisko:cool3: [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010202.jpg[/IMG] Lorien i Estera:loveu: [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010203.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010142.jpg[/IMG] Dolarowa:lol: [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010143.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010145.jpg[/IMG]
  5. ognichowe: [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010201.jpg[/IMG] Atka i Miriam:loveu: [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010200.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010199-1.jpg[/IMG] :eviltong: [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010171.jpg[/IMG] Olek:eviltong: [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010170.jpg[/IMG]
  6. woooo ile zdjęć:crazyeye: [url]http://i31.tinypic.com/24uw03l.jpg[/url] to jest prześwietne:lol: moja patologia:loveu::loveu:
  7. wszyscy jesteście mega słodziaści:loveu::loveu: uciekam spać:cool3:
  8. [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010197.jpg[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  9. co do zdjęć Dog to ja mam takie jedno:evil_lol::evil_lol: na tarasie po oblaniu wodą:diabloti:
  10. dalej Marta;) [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010017.jpg[/IMG] a teraz Jagoda:eviltong: [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010082.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010002.jpg[/IMG]
  11. Marta jagodowa:eviltong: [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010163.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010151.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010066.jpg[/IMG] [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010056.jpg[/IMG] troszkę niewyraźne z Barbarą;) [IMG]http://i624.photobucket.com/albums/tt321/cymbianka/P1010025.jpg[/IMG]
  12. na piątym zdjęciu Machonek i mój tyłek:oops::oops: Atkaaaa ja już szykuje Twoje zdjęcia:lol::lol: więc albo dziś albo jutro pojawią się na wątku:diabloti::diabloti:
  13. [quote name='Mysia_']o Wy... jadłyście orzechowe chrupki i się nie podzieliłyście :placz::mad: :mad::mad::mad::mad::mad: ale i tak Was kocham :evil_lol::loveu:[/QUOTE] my Cie też:loveu::loveu: mamo!:lol:
  14. Atkaaaa Ty wredoto!!!!!!!!!!!!!!nienawidze Cie:mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy::angryy: nie narysuje pudla!!:diabloti::diabloti: :loveu:
  15. nie dało się więcej?:shake::shake:
  16. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lying::lying: zabiję:mad:
  17. właśnie Atkaaaa, jak Cie nie będzie to dostaniesz nie tylko od Basi ale też ode mnie:mad::mad: i uważaj tam z tymi moimi zdjęciami bo się zemszczę, ale o tym to już na gg:diabloti:
  18. [quote name='Atkaaaa']haha oj to bym zywa do domku nie wróciła:diabloti:[/QUOTE] damy rade!!:evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='Atkaaaa']pfff:diabloti:wiecie co wczoraj usłyszałam...:roll:: ja: mama pamiętasz co mi obiecałaś przed zlotem, dłuuugo przed zlotem? Zanim jeszcze doszło do tego, że zgłosiłam Was to pokoju? mama: <udaje, ze nie słyszy> xD ja: obiecałaś mi, że jak poznasz tych ludzi, jak zobaczysz kto to... itp to za rok jadę SAMA! mama: ale ja ich nie poznałam, nigdzie sama nie pojedziesz!!' :angryy::angryy:myślałam, że zatłukę. Baśka.. chyba, wypróbuję Twoje sposoby:loveu:[/QUOTE] a nie mogę być Twoim opiekunem na czas zlotu?:eviltong::eviltong:jestem bardzo odpowiedzialna i Twoja mama na pewno się zgodzi:cool3:
  20. oo i Machonek zawitał:loveu: jedyne co podobało mi się w tych awanturujących sie panach to wysmarowana błotem twarz "teścia":lol::lol: dobrze, że z nim nie tańczyłam:roll: wyglądałabym pewnie tak samo:lol:
  21. [quote name='Mysia_']no przecież wiadomo, że jadę córciu :eviltong::loveu:[/QUOTE] :multi::multi:
  22. [quote name='basia bonnie']Kocham Was dziołchy moje :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] z wzajemnością:loveu:
  23. ja wolę nie widzieć swoich zdjęć:placz: a Babcia Asia faktycznie ma zmarszczkę na zmarszczce:cool3:
×
×
  • Create New...